Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz negyven2 #14871 üzenetére

    De mint írtam, a PvP-ben tényleg az a legkellemetlenebb, hogy órák munkáját tudják pillanatok alatt "tönkre tenni"
    Erre voltam kíváncsi. Illetve az erős ellenfél alatt azt értettem, hogy x órát már beleölt a játékba, én meg újoncként az se tudom, hogy mi merre hány méter.

    És akkor ezt a részét úgy kell elképzelni, hogy elmész a PVE környezetbe kincseket / nyersanyagokat szerezni, ha összeszedtél eleget, akkor visszaviheted valami városba, ahol ha eladtad, akkor az már a tiéd, de ha útközben beleakadsz valakibe, akkor harcolhattok, és az egyikőtök győzni fog, és elveheti a másik hajóján lévő, még be nem váltott cuccokat?

    Illetve mit tud ez a sandbox, hogy 1000+ órát el lehet vele tölteni? A hajókázás / felfedezés része ad ennyit, vagy a PVP?

    Dive ever, work never.

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz negyven2 #14871 üzenetére

    "Sajnos tapasztalatból mondom, hogy néha ez már nem elég. S11 óta, nem egyszer fordult elő, hogy a semmiből ott volt egy ellenséges hajó mellettem a szigeten. Igen néztem a horizontot, és senki nem volt ott, majd 1 percre rá már tüzeltek rám"

    A season 11 videókban is elmondták, le is írták. Nem jön mögéd ember a mélyből. Csak az első ember mehet oda Dive-al.

    "How do Raid Voyages work?
    Even though you can now create World Events on-demand, only one can still be active at a time. So, if you vote to start a Raid Voyage, you will dive and resurface on a new server with the World Event you voted for.
    You will never dive and resurface at an in-progress World Event. Likewise, other crews will never dive and resurface at a World Event you started. You will always dive to an uncontested emergent World Event. When you are below waves, you will search for a vacant emergent World Event and resurface when you’ve found one. The emergent World Event will then turn into the on-demand World Event."

    A rendszer nem engedi, hogy bárki rádzuhanjon ha már elkezdtél egy raid voyage-t.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák