Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hombre[EU]

    veterán

    válasz l.skywalker #10297 üzenetére

    a 90%-a már bejelentett,mutogatott játék volt. talàn a Rebirth volt újdonság, de igazából mindenki tudta,hogy lesz

    Life, Uh, Finds A Way

  • opr

    veterán

    válasz l.skywalker #10297 üzenetére

    De ennek is miert olyan a grafikaja, mint egy 10 evvel ez elotti jateknak? Ez valami indie jatek?
    Marmint, en nem vagyok grafika fanatikus, de...
    Amikor csapja az alagutat, es egy csapastol leesik 10m3 szikla es azonnal el is tunik a foldben, akkor konkretan randult egyet az arcom. Az animaciok darabosak es borzaszto gagyik, mar nem is 10 evvel ez elotti AAA szint, hanem inkabb 15.

    Szoval, ha ez egy indie jatek, annak megfelelo aron, akkor tetszik. Csak kizartnak tartom, hogy egy lotr jatek indie legyen. AAA aron ez megint az a tipikus, hogy lotr-el barmit IS el lehet adni (bar pont most bizonyitottak ennek az ellenkezojet a nemet arcok, de akkor is, nah :DDD ).
    De amugy az otlet jo, bar nem tudtam eldonteni, hogy ez most egy epitos - strategias jatek akarna lenni (amiben latok potencialt), vagy egy ilyen 3rd person szornyek ellen harcolos, ami viszont olyan szinten gagyi volt a vegen, hogy mar 2005-ben se biztos, hogy ki mertem volna rakni igy, ebben a formaban egy videot rola. Es most nem a grafikarol beszelek elsosorban. Nagyon gagyi volt.
    Szoval szamomra a kerdes, hogy min van a hangsuly es milyen aron gondoljak ezt.

    Ha ilyen epitgetos - strategiazosos, neha 3rd person harcolosos, akkor jo is lehet. Ha a hangsuly az utobbin van, akkor szvsz szarban vannak a sracok.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák