Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz ProEvoFan #12401 üzenetére

    Abszolút nem. Egyrészt pont ez az egész lényege, hogy ha valami tetszik azzal kell játszani. A másik pedig, hogy sokan a bugok jelenségét általánosnak veszik. Nem vagyok egy expert, de napi szinten foglalkozok olyan szoftverekkel, amikben minimális szinten kell írnunk scripteket, kódokat - nem nagy dolog, de minden napra jut 3-4 olyan eset, amikor ugyanaz a script valakinél vajsimán lefut, valakinél pedig folyamatosan hibára fut. Tudom, konzol fronton épp az egységesítés az előny a PC-vel szemben, de ennek ellenére is van olyan játék, aminál a játékosok egy kisebb százalékánál kijön egy game braking bug, míg a nagy százalékuk vígan elvan vele. Nem tudom mik lehetnek az okok, mik azok amik befolyásolják, de én nagyon kevés játék esetében találkoztam azokkal a bugokkal, amikkel a nagy többség igen. Van akinél pl. nem működnek a talentek (.LnB) van aki pedig ezt nem tapasztalja. Ez ilyen.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák