Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz kmarci25 #2923 üzenetére

    NEMMONDOD :Y

    nalátod, itt látszik, hogy te maszületett bárány vagy, nem ismered ezt a szállóige kabarémondást :)
    Kíváncsivoltam ki csapja le először ,
    ez a mondás így hangzik és már régóta: kicsit guglizz utána
    csak néhány példa, de nemakarom szétoffolni, aki ezt a mondást kijavítja az nincs képben ...

    Index fórumról:
    "En ugyan nem szandekoztam CD-jatszot venni, de most mar magam is meghallgatnam azt a Sony-t :-) Nem lehet, hogy a Ti peldanyotok hibas volt?
    Meg egy dolgot tudok elkepzelni, ami velem tortent meg. Mar nem emlekszem pontosan mi celbol, de valahova elvittuk meghallgatni a CD-jatszomat. K*rva sz*rul szolt, pedig en ismertem a hangjat, es nyilvan anno azert vettem meg, mert tetszett. Csak hummogtunk, de aztan valakinek eszebe jutott, hogy forditsuk meg a dugot a konnektorban. Hat, ha a kulonbseget zongorazni tudnam, en lennek a Yehudi Menuhin :-) Nagyon megdobbento volt! !!!

    mondják néha másképpen is, ami a méginkább nem összehasonlíthatóságot fejezi ki:
    ronin s8 (senior tag). Nem csipázom amúgy a FM-t, de ha zongorázni tudnám a különbséget csak a számlapja és egy Orient között, hát én lennék Enzo Ferrari.

    Tehát:
    Ez egy amolyan összehasonlítás, azaz amikor valami sz@r, akkor mondják, hogy , még Yehudi is jobban zongorázik, mint ...(szabadon választott)
    mindig van aki megeszi ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák