Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Tapsi #119 üzenetére

    Biztosan részben igaz, de mint minden politikai kérdésben általában középen van az igazság. Azért ma már sok nyugdíjas internetezik, meg gondolom az RTL híradót is elég sokan nézik a TV-ben. Szóval ez, hogy az ellenzék nem tudja a vidéki nyugdíjasokat elérni, talán túlzás, de biztosan van akit nem, ez is igaz.
    Egyébként az a baj, hogy az mszp-szdsz is pont ugyan ezt csinálta amikor hatalmon volt, csak akkor az ő szájuk íze szerint beszéltek a köztévében, meg az újságokban. És most is ezt csinálnák ha ők kerülnének vezető pozícióba. Ott van például a Baranyi Krisztina Ferencvárosban, a helyi lap másról sem szól mint az ő fényezéséről és mielőtt kimegy az újság, ellenőriz mindent. Gyakorlatilag egy helyi propaganda lap, csak a másik oldalon. Itt semmi különbség nem lenne ebből a szempontból a másik oldal vezetésével se. Egyébként ez nekem sem tetszik, egyik oldalon se. Én sem nézek M1-et, mert rohadtul nem érdekel, hogy nagy egyetértésben és baráti hangulatban elnevetgélnek, szívesebben megnézek egy politikai műsort a Hírtv-n vagy az ATV-n, ahol mindkét oldalról van vélemény. Persze ott sem minden műsor ilyen, de legalább van ilyen is. Bár hozzáteszem, el tudom képzelni, hogy hívtak azért ellenzékit az M1-be (valószínűleg nem olyan mennyiségben mint állítják), csak nem ment el, mert esetleg a téma olyan volt, amiből nehezen jött volna ki jól, vagy nem merte élőben. Egy ellenzéki politikus szavahihetőségéért sem tenném azért tűzbe a kezem, adtak rá okot bőven.
    Mondok még egy példát, itt helyben Törökbálinton, ahol lakom. Választások előtt állandóan dobáltak be a postaládámba politikai kiadványokat, pedig itt Fideszes a vezetés, de azért a momentum és egyéb ellenzéki pártok is képviseltetik magukat. És aktívak voltak, a választások előtt, a kiadványuk címében benne volt nagy betűkkel, hogy Politikailag FÜGGETLEN, aztán kinyitom és az első oldalon ott van Orbán karikatúrába, kismalacnak rajzolva Putyin csecsén. :D Ennyit a függetlenségükről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák