Új hozzászólás Aktív témák

  • strogov

    senior tag

    válasz Postas99 #71 üzenetére

    2023 van. Még a világvégén is kapsz korlátlan mobilnetet. Nekem pont a tengerparton is be van kapcsolva a szinkronizáció, de te egyébként a tengerparton mire használnád a kábelt? Leviszed a homokba a windows laptop-ot, és ott bohóckodsz?
    De ha csak wifi lenne, akkor is mire becipelem a bőröndöket a kocsiból addigra végzett a szinkronnal. Mi a búbánatra kellene nekem kábel? Mire leülök a gép elé már az icloud-ot nyitom meg, és ott van minden kép és video.

    Már sok éve nem használok kábelt, hogy a telefonomról leszedjek bármit. Feltenni se szoktam rá semmit. Minek? Még a metroban is van mobilnet. Van jobb dolgom mint másolgatni. Többet ér a szabadidőm az előfizetésnél.

    Ez a húzás egy dolog miatt kifogásolható az apple-től: ciki. Egy tech cég 2023-ban még ilyen ótvar sebességet bevállal kábelen. Inkább ne rakjon rá semmit. Az egy tökös dolog lenne. Ahogy az olcsóbb apple tv-ből lehagyták az ethernet-et. Aztán mindenki eldönti kell-e neki kábel, vagy sem. Ahogy SJ kihagyta a floppy-t, majd az optikait is a gépeiből. Nem kell, nem használjuk, legyen tökötök! Ez így gagyi, ciki, szekunder szégyen ... már ha érdekelne az apple mint cég. Így csak mint kütyübuzi nekem kellemetlen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák