Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirus86

    tag

    LOGOUT blog

    válasz Diabolis #132 üzenetére

    En pl megtehetnem, hogy vegyek, csak nem talalok olyat, ami megfelel a szuksegleteimnek. Mikozben tegnap nyomtam a gazt Magyarorszagrol vissza Nemetorszagba, egy erdekes dolog tunt fel. Mikor Nemetorszagba koltoztem, akkor az emberek rengeteg regi autot vittek ki. (Ugye mi magyarok is ezt csinaljuk, meg mas orszagok lakoi is) Amit az utobbi fel evben latok az az, hogy kb Dacia-k (abbol is a Jogger, meg Duster) jonnek be Nemetorszagba, mint a rossebb, a Suzuki Vitara es VW T-roc. Audi kvazi semmi, meg Merci is csak par darab. Tudom, Maygarorszag fele, vagy itt gyartjak oket. Ami viszont meghokkentett: Nemetbe kezdik "visszahozni" a regi darabokat, amik kulonlegesek. Pl BMW kabriok, Abarth, illetve sport kivitelek es egy elektromos kisuatot, az pedig a Mitshubishi i-MIEV es variansait. Illetve meg egy dolog tunt fel. A 2010 koruli es elotti autok arai mennek fel itt, de durvan. Az en automat pl. most 120k km tobbel, 2000 Euroval tobbert tudnam ot ev utan eladni, mint amennyiert vettem. Szoval en is igy gondolom, hogy a regi autokat meg lehet javitani, es a nemet is ezt latja, meg mas nyugati nep is. Es kb ketteszakad a tarsadalom. Van az uj EV-k, par ertelemes uj auto es a regiek. Valahol meg Euro 6d temp es Euro5 kozott meg kifingtak az autok es szinte alig lehet oket eladni. Szoval az ollo nyilik es kb ugyanaz lesz, mint a Covid, nem covid oltas, aztan valahol mindenkinek igaza lesz a vegen. Erdekes egy vilagban elunk.

    És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

Új hozzászólás Aktív témák