Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    [Az már beteges hogy reggel 7-kor(vasárnap) az összes napi feladatot teljesítettem?
    Más:
    Egy mai történés annak aki még hitt abban hogy a szerencsének bármi köze van a kártyák kiforgatásához, vagy abban hogy ő látja hogy melyik kártya hová kerül:
    már nem elöszőr fordul elő hogy olyan kártyát húzok ami nem is volt a 3 kiforgatottban, de ez a mai egészen különleges volt. Ha jól emlékszem chapter 13ban farmoltam turbohoz alkatrészt.
    Mutatott nekem 3 lila alkatrészt, ebből 2 olyan ami nekem kellett. Ráböktem a középsőre, a kezdő animáció a lila alkatrészé volt(a kis köd, nem tudom másképpen mondani), aztán 5000 dollárrá változott!! :DDD
    Levideózni logikusan már nem tudtam, de még átváltozás közben lőttem egy képernyőmentést, ahol szépen látszik hogy a pénz lila ködben van! :)
    Mindjárt feldobom a képet is! Tessék:
    L:/dl/upc/2016-01/17/124611_fvadaxbs3ahltvvp_screenshot_2016-01-17-08-20-00_com_ea_game_nfs14_r.jpg]

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák