Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PLaci58

    őstag

    válasz PLaci58 #301 üzenetére

    Érdekes problémába futottam bele.
    Úgy tűnik a készülék gyárilag rootolt volt, mert simán be tudtam lépni és átírni az xml fájlban a naplózást. Viszont nekem nincs a data könyvtárban se GPS se GPRS könyvtár, így nem is tud naplózni.
    Valami task manager progival kilőttem pár "felesleges" dolgot. Akkor 1x elindult a Play-ről a frissítés, letöltés (azóta se sikerült).
    A sok ki-bekapcsolás után egyszer csak eltűnt a root jog. Ugyanaz a task manager állandóan kiirkálta, hogy rootolt telefon kell neki, total commander nem tudott belépni a data könyvtárba stb.
    Addig küszködtem míg sikerült feltelepíteni a superuser.apk-t és azóta szépen rootolt.

    [link]
    Kicsomagolni egy uSD-re és betenni a Navonba.
    tcandroid262.apk-t a file kezelővel megkeresni és feltelepíteni. Ez a Total commander és azért tettem a csomagba, mert nem megy a Playről a letöltés.
    Elindítani a TC-t és a systemben levé fájlokat átmásolni a tablet megfelelő könyvtárába.
    xbin-be a 2 fájlt elvileg simán bemásolja, az app-ba csak root joggal tud írni.
    A uSD system/app könyvtárából futtatni a superuser.apk-t (feltelepíteni).
    Ha már fut, akkor be lehet másolni a TC-vel a 2 fájlt az app könyvtárba.
    Elvileg kész a rootolás.

    A tcandroidlan209.apk a TC-hez egy beépülő, amivel windows hálózatokhoz lehet kapcsolódni WiFi-n keresztül. Nem szükséges feltenni, a metainf könyvtár szintén nem szükséges.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

Új hozzászólás Aktív témák