Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    Topikgazda

    Srácok, kivételesen én offolok, de szükségem volna a segítségetekre, mert Közületek többen átestetek már azon, amibe én most gondolkodom, hogy egyáltalán beleugorjak-e?

    Az "Építő/felújító, szerelő- és szakemberkereső topic"-ban feltettem egy kérdést, és természetesen fel is iratkoztam a topikra, illetve igyekszem majd visszaolvasni is, de sajna az ottani összefoglaló nincs úgy felépítve, mint az itteni (na, ez most igazán önfényezésnek tűnhet :W ), így egyelőre guglin kívül nem is tudom merre induljak.

    Az a legnagyobb bajom, hogy akárkivel fogok beszélni, nyilván az ő terméke lesz a jó, a többi nem olyan jó, vagy túl drága/olcsó/vékony/vastag/fos/merev/libegős stb, pont, mint amit más, pl. napelem téren lehet válaszként kapni a kivitelezőktől - legalábbis ebből indulok ki. :B

    Kérlek benneteket, hogy ha tudtok szánni rám pár percet egy házfelújítással kapcsolatban, és válaszoljatok a másik topikban, vagy akár privátban (de légyszi-légyszi ne itt), mert minden apró infó hosszú távon segítség volna! :R

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák