Új hozzászólás Aktív témák

  • edeleny

    őstag

    Pár dolgot nem értek!
    Egyrészt a Hauwei inverterre van uj frissítés. 158 a számsor vége.

    Ez a 11.-i görbe.

    Amit ebből nem látni, viszont az inverter alarmlistájában van, az az, hogy 11 áramszünet volt. Ami érdekes még az az "A" fázis 255,7 V feszültsége. Itt sem látszik, és a hibalistában sincs, hogy túlfeszre megállt volna! Ez hogy lehet?

    Ez a tegnapi nap:

    Jól látszik, hogy 13.30-kor megállt túlfeszre. Előtte 253,8V volt a fesz, szintén az "A" fázison, ez lőhette le.
    Ez a leállás benne is van az alarm-listában. Pontosan 13.28-13.30-ig.

    Az inverter beállításainál 253 V van megadva, de mint ha azt írná, hogy 10 perc átlagában, vagy 10 perc túlfesz után!

    Mivel volt már ez 255 V is, szerintetek fentebb írhatom 254 V-ra?
    Már csak azért is mert én egy utolsó mezei senki vagyok, viszont a trafókörzetben van parlamenti képviselő, és polgármester is, a panelek darabszámából itélve több mint 10 kW-os rendszerrel. ha nekik leálogat, akkor a szolgáltatóü csak lép valamit! :)

    Még valami, van egy érték megadva, hogy meddig essen le a fesz, amikor ujra csatlakozik. Az is 253V, ezt is fentebb írnám!

    Illetve megnéztem a teljesítményt. 6,6 kW a vége, ezt nem lehet felefelé módosítani, csak lefelé. Tehát növelni nem tudom, csak korlátozni!

    Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Új hozzászólás Aktív témák