Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    senior tag

    válasz Grillo #20130 üzenetére

    Ha van egy kis kezugyesseged, meg tuzogep(nem a kicsi irodai :) ), akkor viszonylag fillerekbol megoldhato.
    2 eve vegigjartam mindket utat.
    Az akkori motoromon varrni is kellett, azt nem vallaltam be, a legolcsobb 1,5 honapnyi keresgeles utan 22k volt, egy majdnem akkora ules ujrahuzasara mint a Madisone(Szabolcs u. 4, Autokarpitos).
    Utana fater Honda Cg-jen kellet az ulest ujrahuzni, azon meg varras sincs, mondtam megcsinalom. Anyagot valami 5k korul vettem(140cm x 1m-t, maradt boven belole), mubor, kifejezetten kulteri felhasznalasra, motor/auto/hajo ulesekhez(Nagy Lajos Kiraly u 112, Rokastyle).
    A regi lebontasaval egyutt nyugi tempoban 1 ora alatt megvoltam vele.

    A miklosi bonto alatt szerintem a szigethalmi bontora gondolsz, Blaga bonto (Nyar u 160.)
    Van nekik boven minden, erdemes telefonon rakerdezni, de megvenni csakis szemelyesen, ugy hogy latod is.
    Tipikus bonto: minden alkatreszt egymasra hanyva egy dobozba vagy polcra, basznak ra, hogy osszekarcolodik, reped, szakad.
    Nagyon olcson Madison tukrot vettem kompletten, de egy hatalmas dobozba volt osszehajigalva tobb masikkal, ugy hogy az uveglapok is ott voltak benne osszetorve. Nyilvan amit vettem abban is eltorott :U Mondtam is a csavonak, hogy siman fizettem volna tobbet is erte ha ep az uveg.
    Megvonta a vallat, mondja nem foglalkozik vele, mert nem sokat ernek, meg igy is elviszik :W

    [ Szerkesztve ]

  • DigitXT

    félisten

    válasz Grillo #20130 üzenetére

    Háát... Van egy tűzőgépem, és kipróbáltam, hogy odabasz, ahogy kell!:D Viszont!
    Varrások vannak kiszakadva, szóval nem olyan egyszerű egybe-ülés, ráadásul, ha
    már megcsinálom, kezdeni kéne vmit a háttámla helyével, ami kényelmetlen néha.
    És lyukas is... (Mindenesetre most durván beázik, aztán napokkal később csöpög
    ki belőle az esővíz, ha felnyitom, szóval így az ősz elején eléggé aktuálissá vált...)

    Egyszer próbáltam a régebbi Madison ülését (thx2huszi), amin nincs háttámla, de
    az sajnos kényelmetlen volt: eBayen találtam is anno egész szép huzatokat, amit
    "csak" rá lehetne tűzögetni, csak azok a régi fajtához valók voltak, újhoz semmi...
    Esélyes lehet még egy komolyabb cég megbízása, csak az meg drága lesz.:R

    Mindenesetre, ha napi használatban van a gép, akkor az sem jó, mert pár napig a
    motort (és/vagy az ülést) ott kell hagyni.:( Utóbbi esetben egy bontott is jó lenne,
    legalább addig közlekedni a masinával. Vagy eleve azt átalakíttatni + gyors csere.

    Econ: azért cserélnéd le az SH-t, mert az Xmax lámpája LED-es? Hm...:))
    Megjegyzem, eléggé az égbe lőhet, ha annyira odabasz (tényleg!), és a refi ahhoz
    képest nem sokat nyom a latba (yoda írta): nem lehet a magasságot állítani rajta?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák