Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz canniball #489 üzenetére

    Akkor én nem tudom, hogy milyen a hosszú szárú, meg a rövid szárú kesztyű.
    Azt hittem, hogy rövid szárúnak azt mondjátok, aminek vége van a csuklónál...
    Ami pl. szétment AndrewTdi-nek... Ami meg nekem van, az ugye jó 10 centivel
    hosszabb és ott van az emlegetett tépőzár. Erre mondtam, hogy hosszú szárú,
    de lehet, hogy tévedek. Hátránya max., hogy eltakarja az karórádat.:D Muhaha.

    Ui: a perecelő kollégámnak voltak csúnya (horzsolásos) kézsérülései is anno...
    Kérdeztem, hogy mi volt a kesztyűvel? Szétment, és lecsúszott.* Ha egy olyan
    bőr van rajta, ami nekem volt, akkor annyival kevesebb lett volna a horzsolása...

    *: meg pl. brutál horzsolások voltak az oldalán is, mert a kabát meg felcsúszott.
    Na, ezért szokták mondani, hogy jó, ha összecipzározható a kabát a nadrággal.

    védje az ember tenyerét attól hogy törje a kormány
    Passzolom. Én bicikliztem gyerekként, és volt is ilyen kesztyűm: egy tenyeres
    érkezést talán még megfog, meg ott nem akkora a tempó, de van, aki motorra is
    ilyet vesz fel. Nem akarok célozgatni, de szerintem majd beírja, hogy miért. Egy
    motornak szerintem van olyan rugózása, hogy nem töri a tenyered a kormány.:D

    longwild: nézd meg, mit linkelt a kolléga. Na, az ott az Aciton Shirt.:))
    Topicindítóval semmi gond: össze kell írni, aztán a modik beleszerkesztik.:R
    Az "ajánlás" már picit más tészta, mert mindenkinek azért van az, ami, mert azt
    gondolta az adott felhasználáshoz a legjobbnak. Vagy csak mellényúlt, de akkor
    meg leírja, s nem ajánlja. Szóval nincs abszolút igazság. Ezt és ezt azért tudom
    ajánlani, mert... Csak az már termékértékelés, pro/kontra: túlmutat a topicnyitón.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák