Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makoss

    addikt

    válasz Marcsello31 #75776 üzenetére

    Nem látom a jövőt ebben a technológiában ami ennyire instabil, az optikában jobban reménykedem :U

    #75777 4Grider Ez a baj! Ha valamit vállalt a cég akkor teljesítsék! Ez pont olyan mint ha én beszélnék a bankommal, hogy csak úgy rendezze az utalást ahogy a szolgáltatás jön. Kicsit meredek megfogalmazásban, de ez így igaz. :U

    #75778 csaszi75 Csak annyi, hogy meglehetősen instabil, gyenge sávszél ami jó ha böngészésre elég :F

    #75779 Lauda juj. hogyan oldaná meg? én adja ötletet? :DD jót nevettem! Ahogy letették a tornyot meg beállították a netet: csak tekerjék fentebb apa! :D
    "Ehhez még tegyük hozzá, hogy ugyanazon a helyen is más és más sebességet fogsz mérni attól függően, hogy mennyien és mire használják a sávszélt. Ez a technológia ilyen, ezt vagy elfogadja valaki, vagy nem."
    Igen +1 jól írtam, ezért nem látok nagy jövőt ebben! :(

    #75796 Bl.Gyo. Jól néz ki! ha letelik a hűségidő ilyenen fogom szárítani a ruhákat mosás után! ;]

    Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Új hozzászólás Aktív témák