Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diák66

    őstag

    válasz tibor23 #62368 üzenetére

    Nem töltögetek naponta méréseket, sőt speedtestet Vodafone hálózaton már hónapok óta nem indítottam, szerintem összetévesztesz valakivel. (a 4 GB adatkeret a mobil hangalapú előfizetésemen pillanatok alatt elmenne). Rádiós internet minimum 20 km-es körzetben egész biztosan nincs. Nincsenek is megfelelő adótornyok, épületek a telepítéséhez. Itt mindenki az ADSL szolgáltatással szív. Ha nem akar vele vacakolni, próbálkozik mobillal, mert más nincs. Kábeltévé sincs, úgy 18-20 éve elvitte az akkori szolgáltató az eszközeit, mert az elvágott földkábelt nem akarta már megjavítani, na meg a kínálatért senki sem akart fizetni: Volt rajta M1, M2, Duna, Tv2, Rtl Klub és BBC Word. Azóta itt minden házfalon Digis, vagy DirectOne, esetleg Telekom parabola van a Mindig TV mellett. A KábelszatNet-2002 Kft. hozzánk nem volt hajlandó behúzni a koaxot, bár a környékbeli falvakban, ahol van, ott is panaszkodnak rá. De ha már Vodafone, egy ilyen pont elég is lenne: (jó tudom, a síelésben sok a pénz, de hát csak szezonban vannak a pályán, de egyébként egész évben üzemel ez a B20-as cella ).

Új hozzászólás Aktív témák