Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz 4Grider #78478 üzenetére

    Az a baj a nullabol ha otvenet osszefogsz az akkor is csak nulla lesz. Multkor raertem routeren vegigmertem egyesevel a b1,b3,b20 -at, mind ilyen volt. Ezeket sajna hiaba fogja ossze barmi. Raadasul nem valtogat magatol (meg ugy tunik a szolgaltato sem iranyit forgalmat) se telefon se router ha netan az egyik sav kicsit kevesbe terhelt lenne epp. Masik bazis meg messze van, joval gyengebb, arra nem megy fel eleve mert itt van a maxos tereros de nulla sebessegu torony. Ertem hogy nehez fejleszteni, de tudtak joelore mikor kell leloni a 3g-t, tudtak h minden addig 3g eszkoz helyett egy masik 4g-n fog logni csak epp szrtak ra magasrol, "jolesz az a parasztoknak, ugyis 0/0-t garantalunk". Nalunk az invitech ugy 40 telephelyunkon cserelte az ipvpn-hez backup vonalkent hasznalt 3g-s eszkozeit 4g-sre, junius vegen. Es itt nalam is kb azota lett ennyire botranyos a sebesseg, ezert gondolom hogy nem veletlen lett hirtelen itt minden ilyen brutalisan tulterhelt. Mar ha elfogadjuk tenykent h ez terheles problema es nem valami mas elqras.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák