Új hozzászólás Aktív témák

  • salvorhardin

    csendes tag

    válasz shev7 #2589 üzenetére

    Nem kerülöm a választ, egyenesen kijelentem ha ez TÉGED az egészből ennyi érdekel:
    Korábban nem olvastam el a szerődési feltételeket.

    Megjegyzés:
    A szerződési feltételekben egy felsorolás szerepel, hogy milyen módokon értesítheti a szolgáltató az előfizetőt:
    ''A módosításról annak hatályba lépése előtt 30 (harminc)nappal a Szolgáltató ügyfeleit (az
    értesítendő Előfizetők körétől függően)országos vagy megyei lapban legalább két
    alkalommal feladott közlemény útján,a módosításnak a Szolgáltató ügyfélszolgálatán történő
    egyidejű közzétételével tájékoztatja,vagy írásban,elektronikus levélben,illetve egyéb
    elektronikus hírközlés útján értesíti.''

    Namost, szerintem (aki nem vagyok senki) ilyen mértékű módosításról illet volna (de kétség kívül nem volt kötelező) közvetlenül is értesítsenek. Úgy vélem kicsit elsumákolták azzal, hogy a napilapban megjelentetett közleményt vagy elolvassa az ember vagy nem, de a neki küldött sms-t valószínűleg igen. Annak ellenére napilapban tették közé, hogy az nekik szerintem többe került mintha minden érintettnek küldtek volna sms-t a saját rendszerükön.

    Úgy látom aki akarja érti mit kifogásolok, aki nem akarja nem érti...

    (Na erről ennyit mert több szót nem érdemel)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák