Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz kemotox #111446 üzenetére

    Szerintem szerencsés vagy, hogy nem hó elején piszkálgattad a váltást több eszközön is bejelentkezve! Így csak a tört hónap magasabb díját kell fizetned és következő hónapban visszaválthatsz, ahogy Kali szaki írja. Kivéve, ha ez a szimultán próbálkozás hűségidőt is állított be neked, mer'ugye nem Te voltál. :D

    Ilyenkor egy folyamatot egy rendszerrel vigyél végig, mert lehet, hogy az accountodban egy félig helyzetet rögzítve a másik helyről/eszközről bejelentjezve már csak folytattad amit nem zártál le. Te tudod pontosan mit csináltál, ill nem úgy néz ki, de egy biztos, igencsak feltünően és hülyebiztos módon megjelenik egy megerősítésre szolgáló külön gomb, még írja is vagy kérdezi, hogy tudod-e mit csinálsz!? A héten váltottam csomagot, de minden lépést egy eszközön vittem végig. És akkora magenta jóváhagyó gomb ugrott fel a végén, hogy még ha háttal ülök is észreveszem!

    Szóval nyugodtan netezzél csak és a törthónapra már fizetni fogsz, így készülj. Hiába hívogatod az ÜSZ-t meg mondogatod, hogy máshová mész, neki meg van kötve a keze. Mondhatod persze azt is, hogy Te aztán nem hagytál jóvá ilyet soha, akkor illetéktelen hozzáférés gyanúja miatt kérhetsz vizsgálatot, lezárják a csomagod és megnyugtatnak, hogy 30 napon belül kivizsgálják a panaszodat! Persze 30 napig nincs netezés akkor, nem jobban jársz ha benyeled a saját hülyeséged árát?

Új hozzászólás Aktív témák