Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sbazsi

    veterán

    válasz Zebu #172 üzenetére

    szerintem öregszel. :))

    én is, de attól még a szigetet szeretem.
    3-4 éve efott-on nem érdekelt, ha szó szerint bokáig voltam a sárban. Tegnap zavart ami kint volt. pedig nem is lett sáros a cipőm...

  • MyKonzerv

    senior tag

    válasz Zebu #176 üzenetére

    fuxost még nem láttam kint
    lehet azé, mert tavaly csak egy napot voltam a busta rhymes-on
    előtte meg nem voltak ilyen tünetek ott...
    na majd idén szétnézek
    monnyuk a tavalyi tiesto nekemis baszta a csőrömet...nem oda való az

    Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz Zebu #172 üzenetére

    Na egy kis élménybeszámoló a 0. napról:

    Haverom apja szerencsére el tudott vinni minket autóval, így nem kellett a közel egy mázsányi cuccot hármunknak cipelni, elég volt csak a sziget területén belül.
    Nagyjából 11-re odaértünk, már akkor akkora tömeg volt, hogy az valami eszméletlen, de csak gyűltek, és gyűltek, a jegypénztárnál kígyózó sorok, és aki megkapta a jegyét nyomult a híd irányába. 1 óra alatt sikerült is hozzájutni a jegyünkhöz, azaz délre pont be tudtunk állni az áthatolhatatlan sor végére. Pontosan délben ment is a nagy ujjongás, hogy nyitás van, persze nem volt, csak az emberek örültek, mert azt hitték.
    Aztán valamikor fogalmam sincs mikor beengedtek annyi embert a híd innenső oldalán át a túlvégére, hogy megtelt a híd. Persze ezek után lezárták, szóval kb 100-200 ember jutott át, akiket ''tüzetesen'' átvizsgáltak a biztonságiak a második(!) kapunál (itt jegyezném meg, hogy ekkora baromságot mint ez a kettős beléptetés, még az életben nem láttam. Iszonyat nagy torlódást okoznak ezzel, és abszolut semmi haszna.)
    Lassacskán alakult a lincshangulat, párszor kapott a szervezés egy kis füttykoncertet, meg hurrogást, bár sokra nem mentünk vele. Kb 3 órát álltunk sorban a 100m-es sorban, tehát úgy 10 percenként tudtunk 2-t lépni. Igazán kellemes volt a rohadt nehéz cuccainkkal, meg a 4személyes ponyva-alu sátorral.
    Nah, nagy nehezen átengedtek a híd túloldalára, ott szerencsére pörgősebben ment a dolog, futhattunk is be élvezni a szigetet.
    Hát igen... Oké, hogy 0. nap, nade hogy még minden épüljön, az ég egy adta világon semmi épített cucc ne legyen kész, csak az ilyen autósbüfék, az elég gáz. Az árak kb a csillagos égbe szöktek, és ami a lehető legnagyobb parasztság, az az, hogy a tesco ugyanolyan drága volt, mint bármelyik kocsma, vagy kajálda. Semmi értelme nincs ott vásárolni, akkor inkább 10-20 perc séta az Auchanba. Ráadásul a tesco nem is önkiszolgáló, bár erre nincs is szükség, nincs akkora forgalmuk.
    Sikeresen lesátoroztunk egy aránylag nyugis részen (a hátsó butiksortól nem messze), majd mentünk felderíteni a terepet. Igazából nem ovlt semmi különös, szerencsére sár már nem sok volt, max ilyen gyurmás részek, de nem volt kötelező arra menni.
    Asszem 3x volt ilyen futózáporszerű, 5 percig esett, aztán abbahagyta, ez inkább ilyen frissítő volt. Érdekesnek találtam, hogy annak ellenére, hogy tilos a szigetre kutyát 1 fél literesnél több műanyag üveget és fél literesnél nagyobb üveget behozni tilos, a külföldiek szállingóztak be a kutyákkal és a 2 lityós üvegekkel a kezükben. Kimentünk szólni a biztonságinak, hogy miaz, hogy kutyát egyeseknek be lehet hozni, de hogy egy ember nem hozhat be egy fél literesnél több üveget, mire a válasz az volt, hogy kutyát nem lehet kapni a szigeten, míg üdítőt igen. Köszönöm miszer csupaész, igazán jó indok volt, akkor ma tankkal megyek, mert azt sem lehet ott kapni. Nameg persze azért is engedik be a külföldieket mindennek, mert a biztonságiak egy szót nem beszélnek semmilyen idegen nyelven. Ismét gratulálok a szervezőknek. Jó dolog nézni, amikor a szekuricsi mondja a németnek magyarul, hogy üveget ne hozzál be haver, az meg Wie bitte?... És persze mondja tovább magyarul, aztán inkább beengedi...
    A fél literes üdítők számával mondjuk csak akkor törődtek, ha kézben hozol egy rekesszel, a táskámban volt 3, senkit nem zavart, haveromék viszont kimentek a közeli hipermarketbe, és vettem 3 karton fél literest, persze azt nem engedték be a bejáraton, de annyira volt jófej a biztonsági, hogy azt mondta, hoyg egyesével bevihetjük, szal fordultunk párat a srácokkal és bent volt mind. (ollé, sok értelme a szabálynak), mindenesetre annak ellenére, hogy elvileg tilos sört és egyéb alkoholt rajtuk túlvinni (tehát a híd elötti ellenörzőponton), a híd tele van sörösdobozokkal és borosüvegekkel...
    Ellátogattunk az információhoz pár kérdéssel, miszerint hol kapunk bidit (euka cigi) és mire jó és hol kapunk ilyen nestlé fitness matricát. Persze egyikről sem volt fogalmuk sem, hát végülis mire valók, biztos arra, hoyg a térképen megmutassák, hogy mi hol van, amit persze bárki megtehet magától.
    Közeledett az este, már szarrá jártuk a lábunkat unalmunkban, amikor úgy 20:30 felé odamentünk az ''Illésre'', ami persze még mindig nem ment, pedig 19 vagy 20h-ra volt kiirva. Végül 9 felé elkezdtek vetíteni egy bemutatófilmet a Csíkszeredai koncertjükről, útjukról, meg néhány régi fényképet is mutattak. Persze az elején szörnyű hangosítással, a kivetítők valami borzalmasak voltak, mintha most találták volna fel ezeket, undorító kásás színekkel, illetve a betett fényképeket is széthúzták rajta, tehát összevissza nyújtott, torzított volt mind. Gratulálunk.
    A koncert maga elég jó volt, először is a dobosra emlékeztek meg, amit elég ötletesen tettek, elkezdtek játszani, a dobfelszerelés kint volt, de senki nem ült ott, nem voltak nagy fények, és a kamerák végig a régi dobost mutatták játszani. Ezt elég jól sikerült összevágniuk, mondjuk nyilván ez a szám végig playbackről ment. Utána beült egy fiatal srác a dobhoz (elnézést, hogy nem tudom a neveket), majd vele játszottak tovább, immár élőben. Az idősebb korosztály nagyon élvezte a koncertet, millióan táncolgattak, és az egész közönségből szinte vízhangzott a szöveg.
    Haverommal a végefelé ráuntunk, és elkeztünk ászokos poharakat gyűjteni, abban reménykedve, hogy idén is be lehet őket váltani. Nagyon jól haladtunk, kb 1 óra alatt már vlt 300 poharunk, találkoztunk pár konkurenciával, akik még negyed ennyit nem szedtek össze, meg úton útfélen kérdezgették, hoyg mit kapunk érte, meg tapsoltak, stb. Amikor már ketté bontva sem bírtuk vinni, akkor úgy döntöttünk, hogy bemegyünk az ászok sátorba, és megkérdezzük idén mi jár érte. Sajnos kiábrándítottak, mert semmi... Nembaj, legalább megtisztítottuk a szigetet 300 műanyag pohártól, és elbasztuk valamivel az időt iszogatáson kívül :)
    Hajnali 1 felé lefeküdtünk, majd elég hamar el is aludtunk a déli fáradalmak miatt.

    Folyt. köv.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Zebu

    addikt

    válasz Zebu #223 üzenetére

    Plusz még azt is megmagyarázza, hogy érvénytelen a vócser jegyed és add neki, vagy már csak 3 rigója hiányzik a beugróra, jah és még cigit és sört ne felejts el adni neki, egyébként meg elmehetsz a k* anyádba ha nem. Ezek miatt a paraziták miatt utálják sokan a punkokat...............

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz Zebu #172 üzenetére

    Szerintem is egyre szarabb. Az eredeti pozitív kedvezményezés mára egy pocsék lehúzós faszsággá vált. Bár külföldieknek még így is olcsónak számít, hát ittélőknek nem.

    I am having fun staying poor.

  • adalbert1

    veterán

    válasz Zebu #223 üzenetére

    Az ilyen kéregetős alakokat én is utálom, és gondolom nagyrészének fogalma sincs pl.: a Sex Pistols-ról. És kibaszott zavaró,hogy ott tarhálnak minden nagyobb megmozduláson. Kérjenek segélyt, vagy menjenek el dolgozni, vagy emigráljanak innen.

    A földön fetrengős rockerekkel meg semmi bajom, mindenki azt csinál amit akar, de hiába állítják hogy műveltek, ha azért lenéznek mert te mondjuk vans cipőben és dc polóban vagy, ergo szegénységi bizonyítványt állítanak ki a részükről.

  • annulus

    aktív tag

    válasz Zebu #242 üzenetére

    tegnap egy feltehetoleg roma csoves kezdett el zaklatni minket
    szoval pipald ki nyugodtan :O

    szerk: monoklival a szemei alatt, sorrel es cigivel a kezeben..napijegyel a csuklojan :(((

    [Szerkesztve]

  • adalbert1

    veterán

    válasz Zebu #238 üzenetére

    Olyat én is hallottam hogy a Rioba nem engedtek be valakit 3x fokban rövidgatyában. Ez azért durva... Meg azért a legtöbb helyen a kidobók sem többdiplomás arcok, hogy meg lehesen beszélni velük értelmes dolgokat, egyszerűen mondanak nekik valamit, és ők ahoz tartják magukat.
    Mondjuk arra kíváncsi lennék, ha valaki leparkolna a Rio előtt e Bentley-ével, kirakná a vészvillogót, kiszálna rövidgatyában, akkor beengednék-e?:DDD


    Még valami: a zenét nem az öltözködésével szereti az ember (és nem is a hajával).Ha ezt nem fogja fel valaki,akkor az is gáz.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Zebu #251 üzenetére

    Tavaly egyik ismerősömnek is felvágták a sátrát, meg még ott abban a kis részben tízegynéhány sátrat is.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák