Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz TitiRii #115 üzenetére

    Tudsz még 20-ért szerezni?
    Feltétlen érdekelne!
    Amúgy nincs 50%-os drágulás, csak 25, mert tavaly 16 votl elővétel, utána 20 majd helyszínen 24. most meg 20-25-30.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz TitiRii #117 üzenetére

    Már nem kell jegy, 25-ért amúyg én is tudok bármikor, pláne, hoyg a helyszínen is annyi lesz az az 1000 darab is :)
    Bővebben: link

    [Szerkesztve]

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz TitiRii #119 üzenetére

    Oké, bár tavaly is terveztük, aztán semmi nem lett belőle :D
    De egy közös sörért megéri! Remélem lesz Kaiser. :P

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz GombócArtúr #134 üzenetére

    A méheken taálkozunk!!! :D
    Már kb 2-3 éve ismerem őket, bár lehet, hoyg több, és tavalyi szigeten ott voltam az előadásukon. Hát az valami ÓÓÓÓÓRIÁSSSIIII VOLT! :C
    Komolyan olyan szinten szarrá röhögtem magam az előadáson, hogy egész nap jól éreztem magam a haverokkal.
    Amúgy szerintem nem lesz rossz a sziget, mert lesz:
    Ska-P
    Quimby
    Sickratmen
    FürgeRókaLábak
    Anima Sound System
    Másfél
    Neo
    Méhek
    Depresszió
    Emil.RuleZ!
    Hiperkarma
    Kispál és a Borz
    Franz Ferdinand
    ColorStar
    Roots Manuva
    HétköznaPI CSAlódások
    Pannonia Allstars Ska Orchestra
    Sziámi
    The Hives
    Paul van Dyk
    Nyers
    Korai Öröm

    Tehát számomra van elég olyan koncert, amin tutira ott leszek, ha valaki ezek közül valamelyiken szintén érdekelt, mehetükn együtt :)

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz joe69 #141 üzenetére

    Jaja, nagyon állat volt, a nagy Tiszasport táskát majdnem én kaptam el, egy méterre esett le tőlem :(
    Amúgy legtöbben tavaly inkább Faithlessen voltak, oda is ki akartam menni, azaz ott is voltam, de olyan tömeg volt, hogy moccanni nem lehetett, én meg koncerten szeretek táncolni, nem egy helyben ácsorogni, szal inkább eljöttem.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz Zebu #172 üzenetére

    Na egy kis élménybeszámoló a 0. napról:

    Haverom apja szerencsére el tudott vinni minket autóval, így nem kellett a közel egy mázsányi cuccot hármunknak cipelni, elég volt csak a sziget területén belül.
    Nagyjából 11-re odaértünk, már akkor akkora tömeg volt, hogy az valami eszméletlen, de csak gyűltek, és gyűltek, a jegypénztárnál kígyózó sorok, és aki megkapta a jegyét nyomult a híd irányába. 1 óra alatt sikerült is hozzájutni a jegyünkhöz, azaz délre pont be tudtunk állni az áthatolhatatlan sor végére. Pontosan délben ment is a nagy ujjongás, hogy nyitás van, persze nem volt, csak az emberek örültek, mert azt hitték.
    Aztán valamikor fogalmam sincs mikor beengedtek annyi embert a híd innenső oldalán át a túlvégére, hogy megtelt a híd. Persze ezek után lezárták, szóval kb 100-200 ember jutott át, akiket ''tüzetesen'' átvizsgáltak a biztonságiak a második(!) kapunál (itt jegyezném meg, hogy ekkora baromságot mint ez a kettős beléptetés, még az életben nem láttam. Iszonyat nagy torlódást okoznak ezzel, és abszolut semmi haszna.)
    Lassacskán alakult a lincshangulat, párszor kapott a szervezés egy kis füttykoncertet, meg hurrogást, bár sokra nem mentünk vele. Kb 3 órát álltunk sorban a 100m-es sorban, tehát úgy 10 percenként tudtunk 2-t lépni. Igazán kellemes volt a rohadt nehéz cuccainkkal, meg a 4személyes ponyva-alu sátorral.
    Nah, nagy nehezen átengedtek a híd túloldalára, ott szerencsére pörgősebben ment a dolog, futhattunk is be élvezni a szigetet.
    Hát igen... Oké, hogy 0. nap, nade hogy még minden épüljön, az ég egy adta világon semmi épített cucc ne legyen kész, csak az ilyen autósbüfék, az elég gáz. Az árak kb a csillagos égbe szöktek, és ami a lehető legnagyobb parasztság, az az, hogy a tesco ugyanolyan drága volt, mint bármelyik kocsma, vagy kajálda. Semmi értelme nincs ott vásárolni, akkor inkább 10-20 perc séta az Auchanba. Ráadásul a tesco nem is önkiszolgáló, bár erre nincs is szükség, nincs akkora forgalmuk.
    Sikeresen lesátoroztunk egy aránylag nyugis részen (a hátsó butiksortól nem messze), majd mentünk felderíteni a terepet. Igazából nem ovlt semmi különös, szerencsére sár már nem sok volt, max ilyen gyurmás részek, de nem volt kötelező arra menni.
    Asszem 3x volt ilyen futózáporszerű, 5 percig esett, aztán abbahagyta, ez inkább ilyen frissítő volt. Érdekesnek találtam, hogy annak ellenére, hogy tilos a szigetre kutyát 1 fél literesnél több műanyag üveget és fél literesnél nagyobb üveget behozni tilos, a külföldiek szállingóztak be a kutyákkal és a 2 lityós üvegekkel a kezükben. Kimentünk szólni a biztonságinak, hogy miaz, hogy kutyát egyeseknek be lehet hozni, de hogy egy ember nem hozhat be egy fél literesnél több üveget, mire a válasz az volt, hogy kutyát nem lehet kapni a szigeten, míg üdítőt igen. Köszönöm miszer csupaész, igazán jó indok volt, akkor ma tankkal megyek, mert azt sem lehet ott kapni. Nameg persze azért is engedik be a külföldieket mindennek, mert a biztonságiak egy szót nem beszélnek semmilyen idegen nyelven. Ismét gratulálok a szervezőknek. Jó dolog nézni, amikor a szekuricsi mondja a németnek magyarul, hogy üveget ne hozzál be haver, az meg Wie bitte?... És persze mondja tovább magyarul, aztán inkább beengedi...
    A fél literes üdítők számával mondjuk csak akkor törődtek, ha kézben hozol egy rekesszel, a táskámban volt 3, senkit nem zavart, haveromék viszont kimentek a közeli hipermarketbe, és vettem 3 karton fél literest, persze azt nem engedték be a bejáraton, de annyira volt jófej a biztonsági, hogy azt mondta, hoyg egyesével bevihetjük, szal fordultunk párat a srácokkal és bent volt mind. (ollé, sok értelme a szabálynak), mindenesetre annak ellenére, hogy elvileg tilos sört és egyéb alkoholt rajtuk túlvinni (tehát a híd elötti ellenörzőponton), a híd tele van sörösdobozokkal és borosüvegekkel...
    Ellátogattunk az információhoz pár kérdéssel, miszerint hol kapunk bidit (euka cigi) és mire jó és hol kapunk ilyen nestlé fitness matricát. Persze egyikről sem volt fogalmuk sem, hát végülis mire valók, biztos arra, hoyg a térképen megmutassák, hogy mi hol van, amit persze bárki megtehet magától.
    Közeledett az este, már szarrá jártuk a lábunkat unalmunkban, amikor úgy 20:30 felé odamentünk az ''Illésre'', ami persze még mindig nem ment, pedig 19 vagy 20h-ra volt kiirva. Végül 9 felé elkezdtek vetíteni egy bemutatófilmet a Csíkszeredai koncertjükről, útjukról, meg néhány régi fényképet is mutattak. Persze az elején szörnyű hangosítással, a kivetítők valami borzalmasak voltak, mintha most találták volna fel ezeket, undorító kásás színekkel, illetve a betett fényképeket is széthúzták rajta, tehát összevissza nyújtott, torzított volt mind. Gratulálunk.
    A koncert maga elég jó volt, először is a dobosra emlékeztek meg, amit elég ötletesen tettek, elkezdtek játszani, a dobfelszerelés kint volt, de senki nem ült ott, nem voltak nagy fények, és a kamerák végig a régi dobost mutatták játszani. Ezt elég jól sikerült összevágniuk, mondjuk nyilván ez a szám végig playbackről ment. Utána beült egy fiatal srác a dobhoz (elnézést, hogy nem tudom a neveket), majd vele játszottak tovább, immár élőben. Az idősebb korosztály nagyon élvezte a koncertet, millióan táncolgattak, és az egész közönségből szinte vízhangzott a szöveg.
    Haverommal a végefelé ráuntunk, és elkeztünk ászokos poharakat gyűjteni, abban reménykedve, hogy idén is be lehet őket váltani. Nagyon jól haladtunk, kb 1 óra alatt már vlt 300 poharunk, találkoztunk pár konkurenciával, akik még negyed ennyit nem szedtek össze, meg úton útfélen kérdezgették, hoyg mit kapunk érte, meg tapsoltak, stb. Amikor már ketté bontva sem bírtuk vinni, akkor úgy döntöttünk, hogy bemegyünk az ászok sátorba, és megkérdezzük idén mi jár érte. Sajnos kiábrándítottak, mert semmi... Nembaj, legalább megtisztítottuk a szigetet 300 műanyag pohártól, és elbasztuk valamivel az időt iszogatáson kívül :)
    Hajnali 1 felé lefeküdtünk, majd elég hamar el is aludtunk a déli fáradalmak miatt.

    Folyt. köv.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz Integra #182 üzenetére

    Én 20-ért vettem, sőtt, lényegében ingyen, mert vettem 6 db-ot, és abból 5-öt eladtam 24-25 -ért.
    Ettől független egyelőre nem túl bíztató. Főleg a kutyás dolog szomorított el, ha tovább ott fog ugatni, én szólok a biztonságiaknak hogy takarítsák el a picsába a környékről, mert nincs kedvem többször reggel7kor arra ébredni, hoyg a kutya torka szakadtából ugat..

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    Helyzetjelentés az 1. napról:

    Reggel 9 felé ébredtem a sátroban, ahol egyelőre szerencsére csak ketten voltunk haverommal, mert 3. társunkat vippel ugyebár nem engedték be 0. napra (a szabályozás miértjét még mindig nem tudom...). Reggeli szokásos összekászálódás, majd irány haza. Félúton találkoztam ezekkel a Nestlé Fitness csajszikkal, akik épp egy kisbuszból rámolták ki tonnaszámra ezeket a szeleteket. Gyorsan odamentem megkrédezni hogy ez most hogy is van meg matricát hol kaphatok, stb, mire kiderült, hogy tegnap szétosztották mind, csak 2 maradt, és egy sátorra pont annyi kell hoyg kapjak 2 szeletet. Idő közben megérkezett egy fiatal párocska, hogy ők is informálódjanak, mert hasonlóképpen lemaradtak róla, mint én. Végül abban egyeztünk meg, hogy felezünk a két matricán, és majd ha kérdezik h mér csak egy van, azt mondjuk, lemosta az eső. A hostess csajszi jófej volt, máris megdobott minket 2-2 ilyne ''műzli''szelettel, aminek alapjáraton egész tűrhető íze volt, de utána olyan hányingerkeltő utóíze lett, hogy gyorsan benyomtam rá egy előző napi kiszáradt almát. Ezután jött pár olyan óra, amiről semmi értelme írnom, lényegében akkor kaptátok a 0. napi beszámolót.
    Visszamenve a szigetre első célom a túrórudi sátor volt, mert volt kb 1600 papírom, ugyanis megeszek napi 2 óriásrudit, egy ilyen pedig 2 pöttyöt ér, és mivel kb egy éve gyűjtöttem a papírokat, így 365*4, és mivel volt még kb 100 darab amit tavaly szedtem össze, végösszegben 365*4+100=~1560
    A körülöttem állóknak elég keményen leesett az álla a szatyorni papírtól, majd 2 kiscsaj elkezdte számolgatni
    valamit súgdolóztak, ami nekem nagyon gyanússá vált, de nem akartam parasztul beleszólni (annak ellenére h ők voltak azok). Végül ők 1058-at számoltak, azaz legalább 500-al lehúztak, de tenni nem nagyon tudtam, mivel a kezükbe fogtak mindig egy rakatot, majd bedobták a nagy zacskóba. Megemlítettem, dehát most mit tudok tenni, elfogadtam. kaptam érte pár boxert meg pólót, mivel a táska meg a többi szar nem tetszett.
    16:30 felé kezdődött a Ska-P, elég jó volt, mondjuk durván polgárpukkasztó (Bush parodizálása), de szerencsére nem lettek emiatt lezavarva a színpadról.
    Koncert után, és alatt ment az italozás egészen Quimby-ig jópár haverral, fiúk lányok együtt mulattak :)
    Quimby egész jól kezdődött, de aztán mégsem lett egészen az. Nem tudom mért, valamiért annyira nem győzött meg. Elöl a pogóban volt pár vadállat, aki direkt ugrált a másikra, kapott tőlem pár hátbakönyöklést, utána vagy elhúzott, vagy abbahagyta a vadulást. Érdekesnek tartom, hogy bodysurf miatt most senki sem basztak meg, sőtt, a biztonságiak teljes mértékben leszarták. Mondjuk nemtom mért kell erőltetni a 70-80 kilós tehenek surföltetését, de ők biztos élvezik. Én ahol tudtam inkább kerültem, nem akartam, hoyg valamelyik fejberúgjon, vagy rám essen..
    Érdekes volt amúgy az, hogy abban a pillanatban ahogy vége lett a koncertnek akkora homok és szélvihar támadt, hoyg mindenki elkezdett menekülni, esőre számítva, aztán persze semmi sem lett belőle. Találkoztunk még pár haverral, majd mentünk csocsózni, és tovább inni. Rájöttem, hogy az a jó a sörben, hogy ha sokat iszol, akkor ugyan valamennyire odabasz, de mégsem leszel tőle fetrengő részegállat, és másnap sincs olyan komoly másnaposságérzete az embernek.
    Már csak egyetlen koncert maradt amit erre a napra vártam, mégpedig sickratman (nem érdemel nagybetűt).
    Egyszerűen SZÁNALMAS volt, amit művelt. Azt szinte nem is említem, hogy a hangosítás olyn szinten el volt kúrva, hogy nem lehetett hallani a hangját, bár ez azért is lehetett, mert alig szólalt meg. A koncert abból állt, hogy kihozott magával egy hangszeresládát, ráült, lehajtotta a fejét, becsukta a szemét, és... ÉS SEMMI! Egyszerűen nem csinált semmi, a szöveget mormogta a pofája alatt, a dalok közel nem úgy épültek fel, mint ahogy az albumon, teljesen el volt kúrva mind. Egyetlen szám amit úgy-ahogy előadott, az az Evvel a Dalban volt, bár azt sem említeném előadásnak. Egyetlen mozgó pont a színpadon a kutyájuk volt, aki alig bírta a zajt. Számok végén kedves úriemberünk néha felnézett a traktorkeréknyi pupilláival, mosolygott egy szép lenézőt, és azt mondta köszönöm... A Wunderscheisse II -nek a végét már el sem énekelte, mert nem volt már kedve... Az egyik gitáros is csukott szemmel és össze vissza dobálva űzte az ipart, és hasonlóan a művészhez ő is néha kinyitotta hatalmas szemeit, és nevetett egy jót. Talán nem kellett volna ennyit szívni koncert elött?!
    A legdurvább viszont csak most következik. Volt pár őskocka, akik végig pattogták az egész koncertet, meg nyomták az ''EZAZ MIKIIIIIIII NAGYON KIRÁLY VAAAAAAAAAAAAGY!!!!!'' meg a ''A VUNDERSÁJSZÉT MÉGEGYSZER LÉÉCCCÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ'' szöveget, és csurgott a nyáluk, hoyg láthatják a példaképük. Legszívesebben leütöttem volna mindet...
    Fáradtan és csalódottan haverommal a sátrunk felé vettük az irányt, hogy végre nyugovóra térjünk. Éjjel szerencsére nem esett, és immáron nem is fáztam, mivel rendesen felöltöztem az előző naphoz képest. Haverom viszont kevésbé, ő otthonhagyta a hálózsákját, így egész éjjel fagyoskodott.

    Folyt köv.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    Legközelebb már inkább egy blogot nyitok, minthogy ide logoljam az eseményeket, de idén még kibírjátok.

    3. nap:

    Későn indultunk haza reggel, ráadásul volt 1-2 dolgom itthon, ezért nagyon sietnem kellett, hogy 4-re ott legyek. Eléggé paráztam, mert 3kor még itthon sertepertéltem, és innen min 1 óra az út, de oriási szerencsénk volt, mert teljesen gördülékenyen jött minden tömegközlekedés. Amikor kiértünk a buszhoz egyből jött, metró akkor indult amikor beszálltunk, a vonat is pár másodpercet késett csak hozzánk képest, és a hév az orrunk elé állt be amikor elértük a megállót, tehát szerencsére már ott voltunk 15:50-kor. Első hely, ami ugyan többieket nem, de engem érdekelt, az a FürgeRókaLábak volt. Nagy kár, hogy délután volt, így nem volt annyi ember meg nagy hangulat sem, de azért nem volt rossz. Este biztos jobban sikerült volna.
    Utána mentem vissza találkozni haverokkal, és 8an összeültünk a sátorban, majd sajnos addig ott voltunk, hogy lekéstük egyik szerelmem, az Animát... Eléggé lehangolódtam, hogy minek csesztük az időt a sátorban a koncert helyett, de nem volt már mit tenni.
    Underworld kezdésére pont kint voltunk, amitől egyszerűen leesett az állam.
    Iszonyat tömeg volt, és sztem mindenki nagyon jól érezte magát :)
    Ezután már csak egy hely várt rám, mégpedig talán a legjobban várt, mégpedig a Neo. Oriási tömeg áradt a sátor felé, mint a régi horrorfilmekben amikor a zombik jönnek mindenhonnan és mennek egy házba vagy követnek egy embert. Egyszerűen mindenhonnan oda áradt a nép.
    Igazság szerint be szerettem volna menni a legelejébe, de sajnos a kb 10. sornál elöbb nem jutottam, akkora tömeg volt. Nagyon szórakoztató volt a koncert, végig táncoltam, ráakadtam egy-egy ismerősre is a tömegben, és bekövetkezett a legrosszabb, amire számítottam, mégpedig h találkozom egy olyan csajjal, akivel szemezek egész koncerten, majd a végén amikor mennék oda hozzá, hogy elkérjem a számát/beszélgessünk, eltűnik a tömegben :(((
    Fel-alá sétáltam még koncert után, hátha meglelem, de sajnos nem sikerült, ráadásul ha jól láttam napijegye volt, tehát lehet, hogy többet már nem is jön a héten :(
    (Tudom, hogy ez itt nem az a rovat, de útbaigazítás gyanánt leírom: Azért vagyok ezen ennyire fent akadva, mert nem vagyok az a tipikus minden második csajon átmegyek ember, és akihez odamegyek, attól komolyna szeretnék valamit, ezért nem is sűrűn teszem. Most pedig itt volt az alkalom, csak csúnyán elúszott...

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz szancsika #307 üzenetére

    És szerinted hogyan csinálnák azt h tutira legyenek párok? Ha egy ember bemegy, akkor lefényképezik és majd a következő ember megkapja az ő arcát, de ő az előzőét kapta, tehát jövőbeli ember arcképét nem kaphatja :)
    Szerintem vagy elég csak a másik embert megtalálni, vagy meg kell találni azt, akin a te arcod van, meg azt, aki rajtad, majd az aki a te pólódon van, felveszi a talált embernek a pólóját, amin te vagy, hogy aztán meglegyen a pár. Remélem érthető voltam...:)

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    4th day:

    Nagyrészt pihenésből állt, mivel nem volt sok izgalmas előadás. Egész délután szunya, fél 8-ra értünk a helyszínre, egy kis móka, meg sör, és irány Méhek.
    Baromi nagy tömeg volt, még nagyobb, mint tavaly, pedig már akkor is alig lehetett elférni. Sajnos 8 után 2 perccel érkeztünk, ezért már ülőhely nem nagyon várt, de minket ez mitsem zavart. Eleinte féltem, hogy unalmas lesz az előadás, mert tavaly már láttam, de nem! Leszámítva, hogy ugyanaz a felszerelésük volt, van 3 új tag a bandában, akik nagyon kiszínesítették a zenét, a tavalyi fapados ''szarból'' idénre komolyan jól szóló zenét fabrikáltak, ráadásul legalább 6 új számot játszottak, ami majd a készülő albumon lesz. A koncertet sajnos egy szervező állította meg, mert már jött az új zenekar. Természetesen mi, a közönség, nem hagytuk még szóhoz sem jutni, így a Méheket küldték vissza, hogy ők mondják el a szitut. Ezután elmentünk Basement Jaxx -ot nézni, elég jó volt, különösebb hozzáfűznivalóm nincs a koncerthez. A végén koccoltam pár ismerőssel, akik berángattak Korda Gyurira. Hát komolyan mondom, ekkora éjjenző ugráló tömeget nem hittem volna, hogy lesz. Egy olyan koncert volt, ahol punk és discofan együtt táncolt, a padló úgy hullámzott, mintha gumiból lenne, hihetetlen tömeg volt, ami párosult a jó hangulattal.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz Grobber #336 üzenetére

    Palotai ma lesz, nem tegnap volt.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    Vasárnap:

    Szombat este már éreztem, hogy másnapra szarul leszek, mert egyre jobban fájt a torkom, és a váladék is elkezdett termelődni az orromban.
    Így is volt, vasárnap reggel elég betegesen ébredtem, de tömtem magamba a gyógyszereket a gyógyulás reményében.
    Odabent találkoztam egy netes ismerősömmel, akivel ittunk egy sört. Életemben először örültem annak, hogy nem jegeset csapoltak, hanem csak hűvöset, mert a torokfájásomnak nagyon nem tett volna jó egy fagyasztás. Beszélgettünk egy darabig, majd mentem Kispálra. Egész jó volt, bár a szarullét miatt a felénél eljöttem, és inkább befeküdtem a sátorba erőt gyűjteni Franz Ferdinandra. Amikor Kispálnak vége lett, azonnal elindultam a nagyszínpadhoz, hogy jó helyet foglalhassak. Úgy a 10. sornál elöbb nem sikerült mennem, olyan tömeg volt, pedig a kezdés csak fél óra múlva következett! Beállt mögém 2 barom magyar, az egyik olyan segg részeg volt, hogy szerencsétlen angolok tartották, persze nem saját kedvükből, hanem mert rájukfeküdt. Próbálták magyarázni az embernek, hogy szálljon le róluk, de semmilyen nyelven nem beszélt az ember, ezért én üvöltöttem rá, hogy takarodjon kifelé, amire ugyan ki nem ment, de olyan sírógörcsöt kapott, hogy utána egész végig bömbölt (kb 40 éves lehetett..) Haverjának mondtam, hogy vigye már ki, ilyen segg részeg embert eltaposnak, ráadásul mindenkit idegesít, erre elkezdett hadobázni, hogy hát ez nem is az ő barátja.. Legszívesebben bevertem volna az orrát, de lévén, hogy 20 évvel idősebb volt nálam, ráadásul nem jó dolog verekedni, inkább csak elküldtem melegebb éghajlatra. Annyi eredménye volt, hogy az angol párról leszedte a haverját. Mikor kezdődött a koncert, lazult a tömeg, és kb fél perc alatt a 2. sorba tudtam harcolni magam, ami teljesen jó volt, mert elöttem egy alacsony csaj és srác állt. A koncertre minden fájdalmam elmúlt, és ki merem jelenteni, hogy életem legjobb koncertje volt! Ugyan elötte semmi hangom nem volt, és bármilyen hang kiejtése fájdalmat okozott, de ott mégis végigénekeltem az egészet. Érdekes volt, hogy úgy a koncert felénél pont meg akartam kérni egy biztonságit, hoyg hozzon már egy üveg vizet, amikor megjelentek az elsősegélyesek, akik szétosztottak vagy 30 litert a tömegben. A koncert végére teljesen leízzadtam, mintha ruhástul ugrottam volna egy vízzel teli medencébe. Sajnos egy órán belül elkezdtem fázni és egyre taknyosabb lettem, ezért befeküdtem a sátorba nyakig hálózsákban, ahova szerencsére két haverom követett, hoyg ne maradjak egyedül.
    Nagyon sajnáltam, hogy ColorStar-on nem lehettem ott, azaz kimehettem volna, de olyan szarul voltam, hoyg inkább csak a sátorból hallgattam, ugyanis közel volt a színpadhoz. Olyan hajnali 3 felé jöttek be a többiek aludni, és tért mindenki nyugovóra, de én képtelen voltam aludni. Annyi takony csurgott le a torkomon, hogy majdnem megfulladtam, és végig hányinger kerülgetett. 5 óra felé bementem a first aid sátorba, ahol felírták a bajaim, majd kijött egy doktornő(?) és kijelentette, hogy menjek inkább haza, vagy sétáljak a friss levegőn, és a hányásukban fekvő részegeket helyezzem stabil oldalfekvésbe... Szánalmas, hogy az ember kishíján megfullad, és elküldik azzal, hogy örüljek annak, hogy ilyen jó orrom van, hoyg tud belőle csurogni a takony, és nincs beverve. :(((
    Reggel 8-ig szenvedtem a matracon, addigra az egész átázott, a ruháim is csurom vizesek voltak. Ekkor úgy döntöttem, hyog erőt veszek magamon és hazajövök. Itthon kaptam szerencsére gyógyszert, meg tudtam aludni 5 órát. Ma, azaz hétfőn sajnos már nem tudok kilátogatni, mert nagyon rosszul vagyok. Forró tea, kendő a nyakon, orrfújás, és gyógyszertömés. Ennél jobbnak terveztem idénre a szigetet :(

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz Arnold2 #396 üzenetére

    A probléma az volt, hogy 1. már eredetileg beteg voltam, tehát ez csak úgymond tetézte a gondot, 2. pont azért, hogy jobban ne fázzak meg, pulóverben mentem be, így az egyetlen pólóm és pulóverem volt kurva vizes, illetve a nadrágom is. Volt nálam kint egy melegítőnadrág, abban, meg a pólóban feküdtem be a hálózsákba, de csak a pólóm nem lehetett olyan vizes, hogy alatta a matrac is csurom víz legyen. Szal valszeg a láz miatt volt.
    Kösz a jótanácsot, remélem holnapra felépülök valamennyire, és még le tudok nézni! :)

    [Szerkesztve]

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    Akit érdekel, van ottalvós hetijegyem 27e-ért és hazamenősöm 23e-ért.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz Drizzt #441 üzenetére

    Csak te :)
    Rányomsz a programokra, ott valamelyik színpadra és a felső sorban van a személyes programfüzet.

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

  • Mosqu!to

    addikt

    válasz vadani #687 üzenetére

    50%-os kedvezményért nekem is írhattok, email cím az adataimnál. Csak május végéig él a lehetőség!

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák