Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    Vasárnap:

    Szombat este már éreztem, hogy másnapra szarul leszek, mert egyre jobban fájt a torkom, és a váladék is elkezdett termelődni az orromban.
    Így is volt, vasárnap reggel elég betegesen ébredtem, de tömtem magamba a gyógyszereket a gyógyulás reményében.
    Odabent találkoztam egy netes ismerősömmel, akivel ittunk egy sört. Életemben először örültem annak, hogy nem jegeset csapoltak, hanem csak hűvöset, mert a torokfájásomnak nagyon nem tett volna jó egy fagyasztás. Beszélgettünk egy darabig, majd mentem Kispálra. Egész jó volt, bár a szarullét miatt a felénél eljöttem, és inkább befeküdtem a sátorba erőt gyűjteni Franz Ferdinandra. Amikor Kispálnak vége lett, azonnal elindultam a nagyszínpadhoz, hogy jó helyet foglalhassak. Úgy a 10. sornál elöbb nem sikerült mennem, olyan tömeg volt, pedig a kezdés csak fél óra múlva következett! Beállt mögém 2 barom magyar, az egyik olyan segg részeg volt, hogy szerencsétlen angolok tartották, persze nem saját kedvükből, hanem mert rájukfeküdt. Próbálták magyarázni az embernek, hogy szálljon le róluk, de semmilyen nyelven nem beszélt az ember, ezért én üvöltöttem rá, hogy takarodjon kifelé, amire ugyan ki nem ment, de olyan sírógörcsöt kapott, hogy utána egész végig bömbölt (kb 40 éves lehetett..) Haverjának mondtam, hogy vigye már ki, ilyen segg részeg embert eltaposnak, ráadásul mindenkit idegesít, erre elkezdett hadobázni, hogy hát ez nem is az ő barátja.. Legszívesebben bevertem volna az orrát, de lévén, hogy 20 évvel idősebb volt nálam, ráadásul nem jó dolog verekedni, inkább csak elküldtem melegebb éghajlatra. Annyi eredménye volt, hogy az angol párról leszedte a haverját. Mikor kezdődött a koncert, lazult a tömeg, és kb fél perc alatt a 2. sorba tudtam harcolni magam, ami teljesen jó volt, mert elöttem egy alacsony csaj és srác állt. A koncertre minden fájdalmam elmúlt, és ki merem jelenteni, hogy életem legjobb koncertje volt! Ugyan elötte semmi hangom nem volt, és bármilyen hang kiejtése fájdalmat okozott, de ott mégis végigénekeltem az egészet. Érdekes volt, hogy úgy a koncert felénél pont meg akartam kérni egy biztonságit, hoyg hozzon már egy üveg vizet, amikor megjelentek az elsősegélyesek, akik szétosztottak vagy 30 litert a tömegben. A koncert végére teljesen leízzadtam, mintha ruhástul ugrottam volna egy vízzel teli medencébe. Sajnos egy órán belül elkezdtem fázni és egyre taknyosabb lettem, ezért befeküdtem a sátorba nyakig hálózsákban, ahova szerencsére két haverom követett, hoyg ne maradjak egyedül.
    Nagyon sajnáltam, hogy ColorStar-on nem lehettem ott, azaz kimehettem volna, de olyan szarul voltam, hoyg inkább csak a sátorból hallgattam, ugyanis közel volt a színpadhoz. Olyan hajnali 3 felé jöttek be a többiek aludni, és tért mindenki nyugovóra, de én képtelen voltam aludni. Annyi takony csurgott le a torkomon, hogy majdnem megfulladtam, és végig hányinger kerülgetett. 5 óra felé bementem a first aid sátorba, ahol felírták a bajaim, majd kijött egy doktornő(?) és kijelentette, hogy menjek inkább haza, vagy sétáljak a friss levegőn, és a hányásukban fekvő részegeket helyezzem stabil oldalfekvésbe... Szánalmas, hogy az ember kishíján megfullad, és elküldik azzal, hogy örüljek annak, hogy ilyen jó orrom van, hoyg tud belőle csurogni a takony, és nincs beverve. :(((
    Reggel 8-ig szenvedtem a matracon, addigra az egész átázott, a ruháim is csurom vizesek voltak. Ekkor úgy döntöttem, hyog erőt veszek magamon és hazajövök. Itthon kaptam szerencsére gyógyszert, meg tudtam aludni 5 órát. Ma, azaz hétfőn sajnos már nem tudok kilátogatni, mert nagyon rosszul vagyok. Forró tea, kendő a nyakon, orrfújás, és gyógyszertömés. Ennél jobbnak terveztem idénre a szigetet :(

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák