Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz kisninja #71650 üzenetére

    Akkor ez a rugótörés még benne maradt a szokványok között! Nekem is volt 2db laguna1-esem, tényleg nehéz eladni, mert mindenki vw-t akar(bár mikor passatom volt eladó, hirtelen mindenki finnyás volt és egy nepper vette meg), így szerintem egy laguna 2-est is 1 millió körül venni nagy megszállottság kell hozzá, de befektetésnek nem jó én meg sajnos mostanság eléggé forgatom a kocsikat(egyszerűen nem fog meg hosszan semmi, volt octavia 2 facelift kombim is, azt szerettem, de dízelsége miatt kellett mennie), de ami biztos, hogy dízelt nem fogok venni, inkább valami koros(2004-2012ig) "szívóbenzin" motoros csotrogányt, párszázat rápótolva a yarisra, ha az eszemre hallgatok, akkor toyota lesz a befutó, mert azokkal még nem volt gondom(yaris 1 és yaris 2), egyszerű, jól szerelhető(lagunát mikor szerelni kellett, akkor szídtam a francia eldugós, "nemlátommitcsinálok" megoldásokat), egész jól bírja a kasztnija is, mint a lagunákna. De néha felböffen bennem 1-2 tipus mint a focus 2 facelift kombi, de tavaszig még van idő!

Új hozzászólás Aktív témák