Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz FRENK1988 #62581 üzenetére

    Hétvégén nálam is ez lesz a program :K

    Egyéb:
    Ma vezettem vele először úgy igazán(Ph2 M2), rácsodálkozósan, este. Meg úgy a napokban is, annyi apróságot fedeztem fel benne, ami nincs is kiemelve, nem is érdekel senkit, de mégis kifejezetten boldogít. Senkit se zavar a hiánya mondjuk a Follow me Home-nak, vagy hogy motor leállításakor már világot is csinált a beltérben, központi zár nyitáskor egyből világos van a beltérben, minden elektromost lekapcsol gyújtás nélkül az ajtó nyitásra, meg egyéb hasonló apróságok. Kiabál, hogy a kártyát ne hagyjam bent. Ezek mind olyan dolgok, amiknek a hiánya nem okozna gondot, de így, hogy vannak, szinte abszolút nem zavar, hogy amúgy meg egy fapados semmiség az alap kárpittal, egy manuális klímával meg abs-el, 4 villanyablakkal.
    Aztán a napokban csodálkoztam rá arra is, hogy oké, hogy senkit se érdekel, milyen pite dolog az ülés döntése, és egyéb állítása, vagy a cikkcakkos fejtámla, a böszme kartámasz. Nincs kiemelve seholsem, de sokkal komolyabbnak érződik az autó, mint gondolná az ember az extralistából.

    Egyéb2:
    50%+-os izzókkal is gyertya a tompított. Ugyanolyan, mint a talicskában. A földet világítja a legfelső állásban is. A refi meg aszfaltot szárított gyári fénnyel is, 50+-al mege parázok a KMP-től, hogy megbüntetnek az útfelület károsításáért! Refiből még sose láttam más autón ilyen jót, pedig a talicska is kiemelkedő.
    Azon gondolkodom, kipróbálom a trafós ledet, projis lámpatestbe nem fog szanaszét világítani, szóval nem vakít mindenkit is, mint a talicskába abban az egy hónapban, amíg benne volt, és pont emiatt váltunk meg tőle.

    Egyéb3:
    Az ablakok nem mennek automatán fel-le, mióta az aksit lehuztam. Mostmár fellemennek folyamatosan, de automatán még nem. Hiába nyomom röviden, hosszan, duplán, nem megy le egyszerre teljesen egyik sem. Amint elengedem a gombot, megáll az ablak. Erre valakinek valami ötlete van? :R

Új hozzászólás Aktív témák