Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Na_Ta #38841 üzenetére

    Nos közbe (remélem véglegesen) sikerült megoldani. Bár nem volt kellemes egy bő másfél órát eltölteni a tűző napon a csomitartóban...
    Bár az én hülyeségem is, mert közben cseréltem a rendszámvilágítást és az egyik szofitát beleejtettem a csomagtartó ajtóba.....kárpit le, zár ki, bányászás....

    Na de a hátsó lámpa. Először megtréfált, mert egyesével kiszedegettem az izzókat, közben ment a tompított, index, tolató (meg néha beugrottam megtaposni a féket, hogy változik-e valami), aztán úgy tűnt, hogy a hátsó ködök izzójával van valami.
    Majd kiderült, hogy a csatlakozók nem az igaziak, mindkettő picit meg volt égve a 3. lábnál (test). Megtakarítottam, utána WD40 és továbbra is sz@r.
    Na aztán ahogy rángattam-mozgattam a csatlakozót, akkor néha jó volt. Valószínűleg ki van kopva, így lötyög össze vissza: hol érintkezik.-hol nem. Megfeszegettem a lábait, most stabilnak tűnik és minden izzó működik, ahogy kell.

    Amikor neki álltam így festett:
    tompított, index, tolató felkapcsolva --> éésss villog a tompított/féklámpa, halványan ég az index, a tolató nem világít és halványan ég a ködzáró. Tehát volt baj szépen. :C

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák