Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Tiger=-

    tag

    válasz tresh #33908 üzenetére

    Ne haragudj, de ez pusztán terelés volt amit leírtál. :R

    "A kollégát ahogy ismerem nem akar minden nap a garázsba állni és bütykölni rajta valamit." - Neked és nekem is ez a fő vágyunk... :)

    "De gondolom ez is a mi sarunk hogy lebeszéljük róla..." - Nekem a hogyannal van a bajom. Nem ismerem az eladót, de kapásból le lett húzva... A hirdetés amit feladott egy őszintének nevezhető lelkiismeretesen leírt és ALVÁZSZÁMMAL alátámasztott hirdetés amiből már ne is haragudj, de olyan kevés van mint a fehér holló. Nem az autó típus hibái lettek kiemelve, hogy erre, meg erre kell figyelni, hanem mindenkitől kapásból az jött, hogy szét van hajtva. El kell menni és meg kell nézni... különben is: "autót nem km-re veszünk, hanem állapotra" xD Akkor ajánlok mindenki ágyába egy megkímélt sokat futott bár jó állapotú 70éves hölgyet és visszatérünk a témára. :C

    "nézd meg a jó állapotú 1.9 dci-k mennek ennyiért és érdekes módon abba 200k fölött van mindbe" - Mi garantálja, hogy azok jobbak? Azoknak tojás van, volt a gázpedáljuk alatt? :) Gondolom mindenki ránézésre tudja eldönteni akár szerelő, akár nem, hogy mi lett kicserélve benne a gyári állapothoz képest.

    "Ezért halt meg 150k alatt benne a turbó a porlasztó a kettőstömegű (jó utóbbi talán tényleg ennyit bír)" - erre pedig ezt írtam: "Van aki vesz egy új autót (0km) és még a bejáratási időszakban megáll neki a Turbó, az EGR, porlasztócsúcs, vagy az egész motor. Erre mit mondtok?" - hát úgy tűnik semmit... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák