Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz _NCT #17273 üzenetére

    na meg te a napi 10 km -rel nem is várható el hogy optimálisan fogyasszon kb mikor meg állsz akkor kezd üzem meleg lenni a motor/olaj nyomás stb és utána állna be rövid távokon a benya is enni fog :)

    Más:
    termosztát terén most akkor ki mit javasol? Ha jól emlékszem swag van bent ami elvileg unix-nál swag/febi ként van fel tüntetve..ha áll az autó jár a motor és tartom mondjuk 1500 körül a fordulatot szépen teszi a dolgát felmászik 90fokr a majd kicsit utána kapcsol a venti ahogy kell tehát ebből gondolom hogy a gomba jó..így azt a hiba forrást kilőném (bár 15 év után nem tudom mennyire pontos/öregedett meg). Ezek után le húztam a gombáról a csatit majd teszteltem az óra egység visszajelzését és szépen felmászik maxrra..tehát az is működik.. így evidensen csak a termosztát marad vagy is ezek alapján.. még azon gondolkodtam hogy ha kimosom a rendszert mert az se ártana (múltkor egy picit már takarítottam) lehet jobb lenne ez a történet.. kicsit ördögi kör számomra csak nincs kedvem kidobni megint egy féléve termosztátot bár pl 306 fórumon volt aki az összeset végig tesztelte és csak egy volt ami úgy nyitott zár ahogy kell és az nem a valeo :D szóval várnám az ötleteket urak persze ha van :U

Új hozzászólás Aktív témák