Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz _NCT #13641 üzenetére

    Szerintem feleslegesen aggódsz...ha elakarják vinni elviszik tök mind1 hogy milyen hokuszpokusszal szereled véded az autót..a riasztót ugyan így ki tudják kódolni, ahogy a műholdas védelmet és így tovább..nem kell aggódni ha melletted áll egy 4-es golf azt fogják elvinni elsőnek , mert a francia autó az "szar" jelszó alatt nem egy lopós fajta...plusz ha ellopják az autót már rég kiment az a divatból hogy eladják egybe stb...még az nap darabokra szedik és alkatrészként értékesítik..nagyon ritka hogy lopott autó vissza kerül a gazdájához.

    Szerk : A VAG-os kocsik vannak a toplistán és azokat viszik mint a cukrot:) Amit a kolléga írt indításgátló egyéb aprósággal lehet lassítania folyamatot de ha vinni akarják el fogják :B

    Reaper04: ezért állok én is mindig a szomszéd vw-je mellé ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Reaper04

    aktív tag

    válasz _NCT #13641 üzenetére

    Elvileg összetettebb, meg mindig más kódot használ ha jól tudom.
    Ha ezt lemásolják akkor a távirányító jeleit is. Mellesleg a távirányítót könnyebb is, mert távolabbról használod így messzebbről is másolható/fogható a jel, míg a szabad kezes rendszernél a jel csak ~1 méterre jut el az autótól.

    De ha el akarják lopni, elfogják. Nem azért mert rossz, vagy akármi.
    Egy audi a8 helyett A6-ot sokkal nehezebb elvileg ellopni, de még is 2 perc alatt kinyitják és elviszik. Lást y0utub3.

    Alternatívákat tudsz használni a védelem érdekében: riasztó, váltózás, motortér zár, indításgátló... ilyenek.

    közben tresh megelőzött :) VW-t előbb viszik... illetve ha már megane, akkor dci. Vegyél benzinest :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák