Új hozzászólás Aktív témák

  • Füge007

    senior tag

    Sziasztok!

    Mint Clió tulaj csatlakoznék hozzátok. Renault 11 majd, Twingó 16v, most pedig Clió 1.5 Dci Sport Code 101 Le hajtok. A 11 nagyon szerettem , még most is megy bár már kezd kicsit szétesni, ő 1.7 bezines volt. A twingi igazi városi autó, 90 Km/h után hangos. De legalább nincs vele gond, ezt a Renault szervízben is megerősítették. Kényelmes, óriási raktérel ha a helyzet úgy kívánja. A Clió viszont okozot már jókora fejtörést! 80000 Km táján elszált mind a 4 befecskendező fej, állítólag a gázolaj minősége, mondták a szervízben. Ami szerintem nagy maszlag csak (minőségi gázolajat kap csak), igazában a csócsban lévő iszonyatos nyomást nem bírja az anyag. A nagynyomású szivattyú után 200 Bár nyomás van, a fejben ez befecskendezéskor 1500 Bárra nől, ez pedig sokáig nem bírja semmi. Darabja 95 ezer lett volna, de én beszereztem olcsóbban, így is kemény pénzbe fájt a javítás. A fogyasztása nagyon jó, nyáron 4.2-4.6 és télen sem megyek 5 liter felé, igaz inkább hosszú távon használom, városban keveset megyek vele. Nagyon dinamikus, sokan csak néznek utánna mikor levillogom őket az autópályán :D . Más gondom nem volt vele, de ennyi untig elég volt.

    [ Szerkesztve ]

    Füge

Új hozzászólás Aktív témák