Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz krono. #61672 üzenetére

    Amióta az eszemet tudom ez a 4 RAM-os probléma fent áll. 20 éve is probléma volt ma is probléma bizonyos konfigoknál.
    Tudom, hogy bosszantó de ez van. Nekem eszembe nem jutna egyszerre négy RAM-ot berakni a foglalatba, mert tudom milyen X-aktás történet keletkezhet belőle. Főleg nem AMD-vel!
    Sokszor láttam én is olyat, hogy egy adott konfig külön-külön hibátlanul ment 2-2 rammal, de mikor mind a 4 a foglalatban volt akkor összeomlott az egész. Amúgy láttam olyat is, hogy adott hőmérsékleten nem volt gond, pár fokkal magasabbra ment a ram hőmérséklete és elkezdte dobni a hibákat. Meg kellene próbálni RAM hűtőt is rárakni, lehet segítene a problémádon. Lehet a 4 ram nagyon közel van egymáshoz és nem túl jó a szellőzése. Egy +hűtéssel megtámogatva, lehet stabilabb lenne.

    [ Szerkesztve ]

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Új hozzászólás Aktív témák