Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    No, én azért mennék, hiszen, ha esik az még nem akkora baj, kivéve, ha olyan, mint anno, gusztus 20.-n.:B Bár esernyő alól érdekes lenne fotózni egy tönkre ázott géppel, tehát csak belső fotók lehetségessek elvileg. De lehet ''trükközni'', hiszen leszünk annyian, hogy pl. egy valaki fogja az ernyőt az éppen ''alkotó'' felett, majd cserélnek.;)
    Visszatérve erre a jogi cuccra, engem kifejezetten érint. Szükségem lenne ilyen ''formaszövegre'', mivel elképzelhető, hogy majd beadom esettleg valamely képet (amit persze már másutt elkészítettem, csak papírra kellene vettni ;) ) pályázatra. Hátha van valakinek. De itt van Predator... esete is, hiszen ha hoz olyan illetőt, akinek esettleg jól jöhet ilyen ingyen fotó, akkor ez ugye vica-verza, nekem is jól jöhet a késöbbiek folyamán. Erre esettleg érdemes egy papírt áldozni, legalább név, cím, telszám, és ugye pontos életkor, nehogy pedofíliával vádoljanak meg! :R :))

    Nálam módosulni látszik a +1 már nem jön.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák