Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz Real_Necro #11733 üzenetére

    Szerintem macskuszokat fotózni mindig jobb mint kollégákat, főleg ha tudom, hogy nem toples bárban dolgozol :) .

    (#11734) killerjohn: nekem is főtémám volt az itthoni 2 macsek, csak azóta lett egy fiam. A keverék maine coon még nem maine coon. Bár általában összejön, hogy az egyik faj jellege nagyon dominál. Ha 3 különböző kiállításon 3 különböző bíró beazonosítja maine coon-nak, fajtabesorolási kategóriában, akkor valamelyik szervezetnél lehet törzskönyvezni vagy regisztrálni maine coon-nak. Sajnos ezt a fajtát már annyira túltenyésztették, hogy nehéz a dolga a bíráknak és ezt könnyen lehet megcsinálni. És élnek is ezzel a lehetőséggel méltatlan tenyésztők(szaporítók). Pont a tavaszi kiállításon volt ennek a fordítottja, ahol valaki házimacseknak nevezte a maine coon keveréket, de a bírák megállapították, hogy ez bizony maine coon. Ha ezt másik 2 kiállításon is megteszik, akkor igazoltan annak minősül. Ez a jobbik eset.

    (#11737) *Ropi*: El sem hinnéd, hogy némelyik tenyésztő hölgyemény mennyire kiöltözik :K . Ez inkább olyan társadalmi esemény, annak aki macskabarát. Lehet ám nyálat csorgatni is. Persze aki ki is állít a versenyen, az más helyzetből indul :D

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák