Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orkester

    senior tag

    válasz 4Grider #84491 üzenetére

    Na igen, ezt szuper lenne tudni, de nem árulnak el egy csepp részletet sem. Nem tudom miért ekkora titok ez. Keszthelyi antennáról jön amúgy a jel. A címemen még az otthonnet sem érhető el hivatalosan, hiába próbáltam megtudni, hogy akár csak 1 éven belül várható-e fejlesztés. Kénytelen vagyok egy rég magára hagyott telekre kérni a szolgáltatást, ahol még épület se volt soha, de nincs vele gond mert az irányítószám ugyanaz. Az jobban fáj, hogy az ugyanazon antenna által lefedett másik településen lévő címeken csak 4-5E/hó, nálam meg a duplája. Ez baromira nem korrekt, de nálam kábeles net sincs, mikrohullám van és ugyanúgy 8E a csak 80Mbites csomag egy ormótlan 1,5m-es antennával a tetőn (elég rémisztő amikor vihar van és villámlik), sokszor 100ms feletti jitterrel, streaming szolgáltatásnál igen ingadozó minőséggel.

    Fenyi Leopol Lehetne akár 300 is talán mert Telenor oldalán ez szerepel: "A tarifacsomaghoz tartozó becsült maximális letöltési sebesség 300 Mbit/sec"

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Új hozzászólás Aktív témák