Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz St3ven #43082 üzenetére

    A havidíjból levonják a csomag árának egy részét, azzal nincs gond. ;)
    Csak a kedvezménykeret mértéke nem fedezi a hűség nélküli MyTV csomag árát. A hűséges verzióét sem, de az kétezerrel olcsóbb.
    Ez így ebben az összefüggésben nincs benne a szerződésben, ez szinte biztos.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13T

  • malor

    aktív tag

    válasz St3ven #43082 üzenetére

    Forintra pontosan mondtam, hogy mit kérek. Astoriánál lévő üzletben két kiszolgáló dolgozott rajta, amikor nem akart összejönni a hűségidős MyTv. Hangsúlyoztam, hogy mit kérek. Ők megnyugtattak, hogy hiába van a szerződésben teljes árú hűségidő nélküli, hűségidős lesz. A net tarifacsomag is teljes árú. Láttam azt is, hogy be van állítva a "kedvezmény", csak az netre vonatkozott kizárólag, a MyTv-re nem, utólag kiderült.

    Szerintem az üzletben sem tudták, mert a Telenor oldalán is az van fenn, hogy hűségidővel elérhető a szolgáltatás. Meg is néztük együtt, a "?" jel alatti részt is, teljesen korrektek voltak. Egy rossz szót nem mondhatok rájuk.

    Házon belül sem stimmel valami szerintem ezügyben. Ez a "kedvezmény" utólagos elszámolása egy hibafaktor jelenleg, arról már nem is beszélve, hogy nyilvános tájékoztatóban egy szó sincs kizárólag hűségidő nélküli MyTv opcióról. Szóval nem csak az ügyfeleket lehet megvezetni, hanem bárkit az ügyfélszolgálaton dolgozók közül is, akik éppen a Telenor honlapjáról tájékozódnak.

    [ Szerkesztve ]

  • Füleske

    addikt

    válasz St3ven #43082 üzenetére

    Nálam pl. az volt hogy bementem a boltba hogy szeretnék csomagot váltani mediumról home m - re. Kell-e tv ? Nem. Viszont tablet kéne. Hát az most nincs raktáron , körbe kell nézni az üzleteket , megrendelni. Ok. Másnap felhívtak (másik ügyintéző) hogy van tablet , ok , holnap bemegyek érte. Home m lesz a csomag ? Igen. Bemegyek (harmadik ügyintéző) , örülök hogy van tablet , itt írjam alá. Ok , viszlát. Hát persze hogy a tv - s verzió volt a szerződésben. Mert bárki könnyen keverhet olyan csomagokat amik látszólag ugyan olyanok és a nevükben is csak két betű az eltérés. (my hipernet home m vs. hipernet home m)
    Lehet hogy van olyan aki a boltban olvasgatja a szerződést betűről betűre (és meg is érti a jogilag tekert mondatokat), de a többség biztos nem ilyen. (örül hogy van ideje bemenni és van tablet vagy más készülék)

Új hozzászólás Aktív témák