Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okib4100

    aktív tag

    válasz GML #3130 üzenetére

    Hülyeséget írtam, 19,992-ig bruttó 12 Ft/10kb, 19,992 fölött bruttó 0,12 Ft/10kb
    http://www.pannon.hu/letoltes/kozl/kozl_080918.pdf
    Mindez csak a számlás előfizetésnél él. Mivel kevés olyan mazochista ember van, aki 17 vagy 20 megáért ellő 20e Ft-ot, hogy utána 12 Ft/MB-ért netezzen (ami még mindig 12,000 Ft/GB), valószínűleg ez azt célozza, h mint már említettem, nehezebben lehessen véletlenül milliós számlákat összehozni
    BTW, ez is mutatja, h mennyivel jobban megéri a napijegy, ami 190 Ft bruttó egy napra és van benne 10 MB forgalom. 190 Ft-ot a mobnet starttal 160 KB letöltése után ellőnél.

    Ezekkel az átalány díj nélküli netekkel nekem amúgy nekem nem az a bajom, h a különböző csomagokhoz képest aránytalanul drágák (t*minl fórumon állandóan ezen lovagol az egyik jogászkodó tag h ő "aránytalanság miatt" perelni fogja egyszer a szolgáltatókat - grat, sok sikert hozzá), hanem h sok esetben automatikusan aktívak az új előfizető simkártyáján. Ha a szerződéskötés során választhatná ki h kell e neki ez a szolgáltatás, vagy legalább fel lenne hívva a figyelme h ez is aktiválva van, semmi gond nem lenne vele.

    2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák