Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Timer #51420 üzenetére

    ++

    Szeretem a D750-em, de már régóta akár csak egy Nikon Z5-ért a fél karom odaadnám :C Csak túl sok lóvé ment már a DSLR obikba ;] De azért előre félek, ha még a Nikon aktuális akció mellé jön egy kis Black Friday kedvezmény is valahol (így lett a D750 is kb. akkori használt áron a Fotoplusból, visszatérítés+karácsonyi akció) akkor van némi esélye hogy váltás lesz :DDD

    Nyilván régi gépen is lehet olyat lőni hogy ihajj, de azt hiszem a Nánási mondta hogy ő filmen kezdte, manualban, AF nélkül, de nem a saját ellensége (lehet hogy szofisztikáltabban csak annyit mondott hogy nem hülye? :D ) hogy ne használja ki a legújabb Fujik legjobb funkcióit és kb. csak instruálnia kell és a gombot nyomnia, nem szórakozni a technikával...

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • Throme

    veterán

    válasz Timer #51420 üzenetére

    Hát nem tudom miket fotózol, milyen körülmények közt, de nekem fura, hogy a szetteddel meg némi szoftveres munkával ne tudnál jó képet kihozni.

    A fókuszhibákat szerintem ne keverjük ide (back-front ), mert ez a rendszer sajnálatos sajátossága, amit a tamron meg a sigma próbált orvosolni, míg a canikon alig (n 1 / c 2 pontos fine tuningja vagy hogy hívják...)

    Mennyi programmódot használsz? Feltételezem ASPM módokon kívül nem sokat. Ha így van, akkor nem tök mindegy, hogy 10, vagy 100 különböző art és scene mód elérhető egy vázban?

    ... és így van. A legtutibb, legújabb fényképezővel is készülhet fos, vagy érdektelen digitális szemét... szóval a 10 éves dslr simán jó :)
    A milc vázaim se teljesen új megjelenésűek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák