Új hozzászólás Aktív témák

  • Sefi84

    senior tag

    válasz subaruwrc #21158 üzenetére

    ameddig nem változtatsz picit a hozzáállásodon addig senki nem lesz elismerő veled szemben.
    ez sem kötekedés akart lenni de másképp nem kapsz a fejedhez
    peace

    Ok, de min változtassak?
    Azzal mi volt a baj, hogy közzé tettem két eredményt amire kíváncsi lettem volna az itt több éve trónoló emberkéktől, hogy jó-e vagy állítsak még valamit vagy mi a f..sz legyen?!
    Erre az volt a válasz, hogy én megint csak arcoskodom és megint eszetlenül tuningolok amikor mások csillapítanak a gép étvágyán (ez téged sem érdekelt volna)!!!
    Ennyi történt és erre persze, hogy begurul az ember!
    BMW kollégával ezt meg tudtuk kultúráltan beszélni és nem kioktatóan segített, csak mások próbálják modortalanul elmagyarázni a dolgokat amit már egyébként is tudok!

    Veled sincs semmi bajom meg mással sem, csak próbálnak megint elmagyarázni dolgokat amit szerintem nem kérdeztem! (persze nem baszogatásból én ezt értem)
    Amit viszont kérdeztem arra soha nem kaptam választ egy-két kivétellel!!!

    igen, és most boldog vagy hogy ezt így kiemelted

    Erről most nem is beszélnék, mint egy 5 éves gyerek úgy viselkedsz ez nem egy tuning bajnokhoz való hozzászólás!
    Én akkor lennék boldog ha nem csinálná senki itt a fesztivált feleslegesen, én eddig senkinek nem adtam rossz tanácsot és nem arcoskodtam, mint azt itt sokan mondják!
    Max az irigység szól belőlük és mindenki magából indul ki, akinek meg nem inge nem veszi magára! :R

    Meddig érdemes elmenni egy Mugen2-vel Uncore téren max egy tesztig 1.4V vagy 1,45V?
    Ezt már sokallom egy kicsit és nem kérek garanciát erre persze csak kérdem?!
    Válaszod előre is köszönöm!!! :R
    Csak, hogy nem legyen üres fecsegés az egész hozzászólás!!!

    [ Szerkesztve ]

    Házi-mozi mindenek felett!!! :)

Új hozzászólás Aktív témák