Új hozzászólás Aktív témák

  • Whaazzup

    senior tag

    válasz opel8v #4682 üzenetére

    Szia.Ez persze természetesen így van ,már régebben is írtam ,hogy csak megfelelő tudás és főleg sok gyakorlati tapasztalat mellet szerelj csak elektronikai készüléket.Én senkinek nem mondom hogy maga szerelje csak próbálom leírni a hiba okát,ezért csatlakozom és figyelj!

    HÁLÓZATI FESZÜLTSÉG ALATT NYÚLKÁLNI ""TILOS ÉS ÉLETVESZÉLYES ! !"" HA VAN használj Leválasztó transzformátort és csak szakember és hozzá értő személy javítson!

    Válasz:#4681) opel8v válasza ttt1 (#4680) üzenetére

    Szia.Mivel a lejárt szavatosságú vegyszerben különböző vegyületek csapodnak ki így biztosan megmarta a kijelzőn lévő vékony polár fólia bevonó réteget.Ha állva tisztítottad az elejét nem tud befolyni közé folyadék mert lecsepeg,ha netán mégis beszivárgott az csak a celofán,ezüst,plexi lemez illetve ezen rétegek közé tud befolyni amit tényleg csak a teljes keret(FÉM,MŰANYAG,és az össze réteg szétválasztásával lehet csak megcsinálni.Ha egyáltalán meglehet.Én azt mondom megmarta a vegyszer.ÜDV.

    [ Szerkesztve ]

    Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

Új hozzászólás Aktív témák