Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz fero02 #11431 üzenetére

    Köszi, akkor belekukkantok. Most érdemben ennél többet nemtok mondani, mert még nem láttam, csak fészen mesélte, hogy mi újság van. Gondoltam rá, hogy megkérdezem nagyon halványan látszik e a kép, de nőből van, szóval inkább hagytam, csak félrevezetne.
    Táp oldala még csak-csak, de inverteren a trafó gyakran szokott zárlatba menni? Mert az tuti nincs és tuti nem veszek.
    Tényleg van itt amúgy valaki, aki komplett noti inverterért adna egy olyat, ami jó egy ilyen asztali szarba? Notihoz valóból van egy pár itthon csak emiatt kérdezem. Amíg pénzbe nem kerül segítek neki, de én egy vasat nem adok alkatrészért, épp elég, hogy ingyen szívok vele. Még nem szedtem szét asztalit, remélem ez a Samsung nem ilyen pattintós szar, hogy két órát kelljen vele copakodni...
    Minek adtam oda ismerősnek :W jajj Istenem másfél éve, de rögtön engem talál meg ha bexarik, mert én megcsináltam a notijukat és akkor én rögtön mindenhez értek, persze, világos és akkor majd ő elhozza nekem, háhht én meg be nem cipelem BP-re gyalog, szóval ha nem jövök rá mi kell bele, vagy ha nincs otthon ami kell bele, akkor így járt.
    Mondtam neki, hogy van itt ember a Soroksárin, de neki az messze van. Most még mit kellene tennem? Ha nem, nem.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák