Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    válasz Longjohn #82 üzenetére

    Hi

    Ja, ez teljesen igaz !
    Sajnos BR118-asom egyáltalán nincsen. :O
    De azért ne panaszkodjak, mert mostmár mindent számolva van 11db mozdonyunk, az már jó szám ! :)
    Jelenleg még nincs is elég szakasz hozzá, hogy mindegyiket fel tudjam tenni ! :D
    Egyel kevesebb van, mint mozdony, de még úgysem lenne átmenő válgány, úgyhogy legalább +3-at kell még létrehoznom.
    Ez elvileg nem lesz probléma, mert úgyis tervezés alatt van egy hegyi állomás rész, ahol pont 3 szakaszt gondoltam kialakítani.

    sajnos a nemrég vett négy mozdony közül az egyiknek egy kerékpárja annyira kajlán megy és a műanyag is féloldalasan kikopott valszeg emiatt, hogy jelenleg nem igazán élvezhető a használata, de nagybátyjám is rajta van a dolgon és ki tudja talán pótolni a hiányt és a kereket helyre tenni.
    Ez történetesen egy NOHAB, amiből már van egy tökéletesen működő példány.

    Motanában a pálya alakítása mellett a világítós személykocsik LEDes, stabilizált tápegységes megoldásán dolgozom.
    Már három kocsi át van alakítva, gyönyörűen egyenletesen világítanak és még megállás után is nehány másodpercig, amíg a kondiban van szufla. :)
    Az eredeti ízzós, ygakorlatilag nem is látszott, hogy van benne. :D

    Jó munkát mindenkinek !

    Üdv:

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

  • Laco_

    újonc

    válasz Longjohn #82 üzenetére

    Te hogyan alakítanád ki a digitális rendszert ?Nekem TT cuccaim vannak és még ha smd tranyókat meg PIC-et használok akkor sincs sok helyem mondjuk egy br81 vagy br92 es mozdonyba! Van valami speckó IC erre , ami megoldja egy tokban az egészet! Most nem a kompleten kapható dekóderre gondoltam!

Új hozzászólás Aktív témák