Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz milestone #97968 üzenetére

    A vezeték rágást se úgy találtam ki, bár az érintett jóval fiatalabb volt, és a fülpárnák is idővel lekerültek fejhallgatóról elég gyakran. Idővel inkább elmaradt a fejes, pedig nincs probléma a zajjal alapban. Érdemes próbálgatni, hogy milyen szorító erő, ami nem zavarja. Lehet egy kényelmetlen fejes nagyobb probléma lenne, mint a zaj. ANC, vagyik a zajszűrő se biztos, hogy bejönne, próba nélkül nyugodtan azt se tudom ajánlani.

    Egyébként szerintem vezeték nélküli jobb lenne, de annak ITT a megfelelő fóruma. Hogy én is mondjak valamit, ha egy picit jobban szereti a mélyebb hangokat, akkor az ajánlott Sony vagy utódja jó választás lehet, de ha inkább kiegyensúlyott hangzás jönne be, akkor én a Audio-Technika cuccai között néznék körbe (Kivéve az M50X variánsokat, mert azokban is kicsit több a mély.)

    Először lehet érdemesebb volna egy akármilyen (legalább átlagos) fejessel próbálkozni. Pozitív tapasztalatok után lépnék csak a 70ezeres ár felé.

    #97972Csápájev: Alternatív megoldásként tudom ajánlani, ha szűk a büdzsé. (Alapban és nem vetem meg az Alis/Ebay-es párnákat. De basszus, 5 ezerért egy pár Dekoni legális lopás!)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó X2HR + Hifiman HE400SE https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák