Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz chrisnagy13 #95730 üzenetére

    a ronda nem érdekes amíg rajtad van. a kényelmetlen oké. de hanggal mi volt a bajod?

    nekem spec kb bármelyik stax egy közepes hozzávaló erősítőről és egy nem túl hideg dacról jobban szól mint bármi.

    van 3. örömmel nem hallgatom mert csak melóban fejesezek de ott meg nyitott nem...

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Ba cy lus

    addikt

    válasz chrisnagy13 #95730 üzenetére

    Ha valaki a Staxot tartja az etalonnak, akkor azt hallgat.

    Ez majd legfeljebb akkor lesz igaz, ha lesz egy saját pénznyomdám, és arra s akkor költök, amikor szeretnék.

    A cuccaidból lehet egy láncot építeni alá

    Lehet, kérdés, milyet. Ez csak akkor derül ki, mikor kipróbálom. És ha nem áll össze, az nem kevés újabb kiadást jelent, miközben ősz óta így is elég sokat költöttem erre. Lehet valami etalon úgy is, hogy nincs rá keret. Nem csak fejhallgatózásból áll a világ.
    Arról már nem is beszélve, hogy számomra a zenei élmény nagyon sok technikailag rosszabb cuccból is átjön. Ennél a hifimannél is tapasztalom, hogy igen, technikailag előreléptem, de élményben is? Nem igazán ad többletet. És ez igaz még a csúcsra, azaz az élő zenére is. Nyilván le tudja nyűgözni az embert, főleg hifis füllel hallgatva, de érzelmileg nekem semmivel nem nyújt többet, hogy élőben hallom Chopin 4. balladáját, vagy egy vacak low-fi cuccon. :N Sok emberrel ellentétben én nem tudnék olyan zenét, zenei műfajt említeni, aminél az élvezhetőségben korlátot jelentett a hangminőség. Persze vannak dolgok, amikre háklis vagyok, tehát a szinergia alsóbb szinten is fontos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák