Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • :AMF:

    senior tag

    válasz contaxg #91067 üzenetére

    Köszönöm. Ezt a párnát linkelte Ba cy lus is. Illetve én is erről az oldalról szedtem a cikkszámot, ami alapján írtam a disztribútornak. :)
    A múltkor láttam egy MB Quart-ot Ebayen, az szintén DIN csatis volt, de nem mertem bevállalni. Régen az erősítőkön DIN csati volt, vagy miért szerelték azzal?

    vlaca2: Szép darab, egyszer meghallgatnék egy ilyen hibrid jószágot. :) Régebbi hsz-ek között olvastam, hogy idővel elfárad a hangjuk. Ez mennyire valós probléma?
    Elég elszállt ára van a vintage AKG és Beyer fejeseknek az Ebayen, legalábbis ami "buy it now". A licitálós eladások végösszege a harmada (max. fele) szokott lenni ezeknek.

    Dorien: Franciaországból jön, várom szeretettel. :)

    Ba cy lus: A DT990 piszkosul megtetszett, mióta rendesen van hajtva, szép levegős a hangja. A basszus is kellemesebb, de leginkább a közép, ami lenyűgöz benne. Meg a beyeres magas. :) Viszont a Sextett-nek szélesebb és mélyebb is a tere, a hangszerek helye is pontosabban behatárolható a térben. Felbontásban viszont úgy érzem elmarad a DT990-ről, meg hát nincs beyeres magas.
    A leírásod alapján a két fejes kombinációjának tudom elképzelni a DT440 hangját. Majd kiderül. :)

Új hozzászólás Aktív témák