Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz frame120 #80232 üzenetére

    Egy kivételtől eltekintve mindíg mástól szoktam rendelni. Általában úgy szoktam, ha kinézek egy párnát, akkor úgy "dobatom" ki a listát, hogy az kerüljön legelőre, ahonnan a legtöbbet szokták rendelni. Ott elolvasom a customer reviewseket. Általában szokott fénykép is lenni.

    Amit küldtem linket a párnára, na az pont csak amit találtam, és ráklikkeltem. Viszont ha azon belül ugyanúgy rámész a customer rewiev-ra, ott van 3 fénykép, a megrendelők dobták fel. A legalsó úgy lett fényképezve, ahogy már rárakta a fejhallgatóra a srác. Szóval úgy nézne ki.

    Eddigi tapasztalatom az, hogy a 3 eurós és 11 eurós között minőségre nincs különbség. Mondjuk műbőrt nem rendeltem, az csak nemsokára lesz, mert úgy néz ki, lassan az MDR-1A igényelni fogja.
    Én kb. 5-6 eurósokat szoktam rendelni. Annyit vettem észre, hogy a mérettel elég jól nő az ár, főleg 100mm felett. A Pioneer A1000-re ilyen 8-10 euró alatt nem is találtam.

    Eladó X2HR + Hifiman HE400SE https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák