Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz fericske #79768 üzenetére

    Szia!

    Értem a lényeget. Szóval ha jól okosodtam néhány korábbi hozzászólás alapján, az audiophile hangzás azt jelenti, hogy a fejes mély közép és magas tartománya kiegyenlített, nem nyomja el az egyik a másikat. Az az igazság hogy a feltételeim között szerepel a dús mély mellőzése. Kivéve akkor, ha az a dús mély nem nyomja el a közepet és a magasat. Őszinte vallomásom következik: Volt egy Asus Cerberus gamer fülesem, ami 1 hónapja kakukkolt meg úgy, hogy van. Annak a dús mélyét megszoktam, olykor szoftveres szabályzóval is csökkentenem kellett. De a hangzásával én elégedett voltam. Nos ebből kifolyólag mertem leírni hogy az M50x sokkal jobb lehet mivel bőven 2x annyiba kerül mint az elhullott Asus.

    Viszont ha már említetted az audiophile kifejezést. Melyik az ajánlott audiophile hagnzású füles ilyen 50-60k árkategóriában (zárt, vezetékes, circum)? Vagy lehet nem is kell nekem olyan?

    Az hogy egy füles audiophile, az okozhat-e olyan hangzásélmény problémát, miszerint az egyenletesség miatt én az adott X zenében keveslem a mélyet?

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák