Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Tin #69970 üzenetére

    ez egy ilyen biznisz:) elmész egy fejes találkozóra, meghallgatsz sokat, és eldöntöd, melyik jön be.

    Igen tervbe van véve, hol lehet meghallgatni őket, ahol viszonylag nyugi van? BP-n?

    Főleg a prémium német fejesek érdekelnek, Sennheiser, AKG, Beyerdynamics

    nincs ultimate fejes, ami mindenre jó. ott kezded, hogy veszel egy "drága" fejest, és ott kötsz ki, hogy van 2-3 fejesed, és 5x annyit költöttél az egészre, mint tervezted. és ha mázlid van, itt meg is állsz Igen én most tartok az első periódusban, 44 ezerért vettem egy HD 579-est, eddig nagyon bejön. (meg egy xonar essence hangkarit 19-ért)

    Csak az a baj, ha feljebb lépnék az túl sok pénz, olyat olvastam hogy pl egy HD 600-ashoz már kell egy erősítő, és ezekből 100 ezer forintos ami már jó, és még akkor se biztos hogy "passzol"

    Továbbá egy HD 600-as is 120 körül van.

    Tehát nagyon zsebbenyúlós, picit biztos szebb lesz a hang, de vajon megéri? És még efellett is vannak fejesek, tehát még csak azt se mondhatom hogy ez a csúcs.

    Továbbá, amire használom, youtube-on hallgatok zenét többnyire, játék és film, vajon megéri egy HD 600-zas egy hozzávaló erősítővel? Szerintem nem. Mondjuk tetszik a 600-zas az már komolyan is néz ki.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák