Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Seraph 16 #54156 üzenetére

    H6 ból, csak az 1 gen-t hallottam, és a legtöbb számnál wow...,de a néhánynál nagyon hiányzott a basszus, és ez pont a rock zenéknél történt.
    Kicsit hosszabban: The pretty reckless: the devils back, living in the storm, shinedown: second chance, avicii: addicted to you. Mind flac. Kiváló!!! Tiszta egyenletes, olyan részletesség, amire azelőtt nem emélkszem (sajnos nincs akkora tapasztalatom, mint sokaknak ezen a fórumon, de sok fülest hallottam már). De! Shinedoen - Sound of madness, na itt teljese elvérzett. Megjegyzés: Az egész egy sony xperia L-ről ment (nem egy nagy szám..., nagyon nem...). Viszont a v2 legalább annyiban más, hogy "basszus kiemelt" vagy legalább erősebb a basszusban, ha nincs is túlzásba víve a tesztek szerint.
    A Bose-nél nagyon tetszik a hangkép, picit sok ugyan a basszus és a magas mehetne feljebb, de a részletessége már bőven elfogadható, és kellemes az egész hangzás. Telefonról is kifejezetten szépen szólt. Ugyanakkor teljesen értem miért mondják néha rá, hogy nem top hangminőség. Néhol nagyon szép a részletessége, de bizonyos helyeken ez elég rendesen elveszik. A sub-bass szép, de picit feljebb már nincs részletessége. Néha olyan hangokat alkot, hogy a környéke szép és tiszta, de ott valami fura dolog történik, és sokkal gyengébb minőségben jelenik meg. Ezek, ha a háttérben szólnak, akkor nem tűnik fel senkinek, de ha odafigyelünk akkor ott van. Ez azért van, mert kukacos vagyok vagyok, egyébként nagyon jó ;] :DDD

    "Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

Új hozzászólás Aktív témák