Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz fattyu #29108 üzenetére

    Van a fórumon elkülönített rész, ahol barátkozni lehet. Ez a topik a szakmai részen van, tehát itt első sorban szakmai társalgás/segítségnyújtás kellene, hogy legyen.

    A DAC-os témánál is az a probléma, hogy van külön hangkártyás is, és a kettő közt nincs átjárás, mert kevesen vannak azok, akik mindkét témában jártasak. Ha megjelenne egy belső hangkártya 15k-ért, ami lemosná 30k-ig a DAC-okat, arról nem is tudnál, mert szentül hiszed, hogy a belső hangkártya csak rosszabb lehet (csak egy példa a lehetséges problémákra).

    Szerintem a baj az, hogy adott témában a kérdező annak függvényében kap választ, hogy hova téved be (és ezt nem befolyásolja, hogy a fejhallgatós és a DAC-os topik külön van, ha fejhallgatót keresel, nem fogsz a DAC-os topikba betévedni helyette). Ezzel kellene kezdeni valamit.

    (#29109) sheratan:
    Ha 3 felnőtt ember jut egy 10 évesre, akkor ez a probléma kezelhető.
    A mostani helyzetben csak át van dobva a döglött ló a kerítés túloldalára.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz fattyu #29108 üzenetére

    Én veled értek egyet. De lehet kisebbségben vagyok ezzel. Nem érdekel

    Sajnos a helyzetet nehezi'ti a magyar alaphelyzet miszerint a 6000ft-os a cél... Az alsó kategória legalsóbb szegmense... Egy topiknak ami egy adott termékkörrel foglalkozik nem csak az alsó szegmens legalsóbb szintjét kell ellátnia. És be kell látni hogy igenis 300 000-res fejes is inkább csak a felső szegmens közepe. És nem egyszer volt rá példa hogy ilyen témában kellett "segi'tenünk" ! A ha a topik kibővülne nem idevaló termékekről folytatott "csoda eszmecserékkel" akkor pont a minőségibb 30-40k feletti fejeseket vadászó emberek nem néznének ide be és mert ezt látnák:

    "Pisti vagyok és üüber cuuper cool az új razer ultramegaatommmag 7.1-es fejesem mindenkinek ez kell és minden más sz@r"

    Ilyen légkör mellett nem lenne olyan kérdés se hogy van 100k-m és szeretnék egy élvezhető fejest ehhez meg ehhez a rendszerhez. Pedig ez mutat a minőségi zenehallgatás felé.

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák