Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz fattyu #17227 üzenetére

    Akkor lehet, hogy én vagyok túl érzékeny a magasakra. Amúgy elég sok forrásról hallgattam a T70-et, először contaxg-nél hallottam, majd donpe odaadta kölcsönbe és kb 1 hétig nálam volt, egy barátommal csináltunk egy fülest tesztet, összeraktuk amink volt, erősítők, dacok, stb stb... HD800, K701, T70, H650, SRH840
    Összesen 3 erősítő/dac párosról hallottam, a karakterét nem hazudtolta meg egyikről sem. Ízlésbeli dolgokon nincs értelme vitatkozni, én elhiszem hogy valakinek megnyerő és tetszik a hangja, mert nem rossz füles, és nagyon részletes, de nem az én világon. Hozzám közelebb áll a minden sallangtól mentem AKG-s hangzás, sokaknak meg ez túlságosan lapos. Én ezt is elfogadom, csak a helyén kell kezelni a dolgokat.

    szerk: Ja és harmadjára az extremaudio-nál hallgattam meg pár napja a T70p-t. Aki fülesben gondolkozik érdemes elmenni hozzájuk, hatalmas választék van, igaz, hogy borzasztóan túl vannak árazva a fülesek, de rengeteg a kiállított darab. Konkrétan én ezeket láttam:
    Sennheiser HD598, HD600
    AKG Q701, K550/551,K242,K272
    ATH-AD900
    Beyer T70p, DT990 (asszem)

    és ezen kívül volt még 2-3 sornyi füles, amiket meg sem néztem, mert siettem.

  • Tejes Pite

    aktív tag

    válasz fattyu #17227 üzenetére

    Nekem az srh440 sziszegett, nekem is bajom van a magas hangokkal.
    És olyan szinten, hogy nem tudtam élvezni a számokat, el is adtam.

    Tudtok olyan fejhallgatókat felsorolni, amik olcsóbbak, és nem sziszegnek? Elég érzékeny a fülem.

    [ Szerkesztve ]

    8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

Új hozzászólás Aktív témák