Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiell

    veterán

    Sziasztok! Egy új fejhallgatót szeretnék venni a meglevő HyperX Cloud II után, mert volt pár napig szerencsém egy DT 770 Pro-t használni, és hát ég és föld :) Nem vagyok egy audiofil, sőt nagyon nem - a különbséget a DT770 Pro és a Cloud II között is csak akkor éreztem igazán, amikor pár nap után váltottam vissza a Cloud II-re, kapásból annyira nem. A DT770Pro kényelmetlen volt egy idő után nekem(nyomott felül kicsit)+a magasai kicsit zavaróak lettek pár óra után, azért nem azt veszek.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Csak otthon
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Általános felhasználás: filmek, youtube, néha játék, zenehallgatás (főleg szimfonikus metál/metalcore/progrock)
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 60ezer körül
    4.) Új vagy használt? Csak új
    5.) Circumaural vagy supraaural? Circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott? Egyelőre csak zárt jöhet szóba sajnos
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? A DT 770 Pro magasai egy idő után zavartak, élesek voltak, egyébként egy meleg/semleges hangzást szeretnék
    8.) Honnan vásárolnál? Bárhonnan boltból
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? Fiio E10K-TC

    Nagyon köszi!

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Új hozzászólás Aktív témák