Új hozzászólás Aktív témák

  • CyberFriend

    tag

    válasz Polllen #95515 üzenetére

    A HD600-at javasolnám inkább. Nemrég harmadszor vettem egyet. A korábbiakat eladtam, a pénzt másba tettem, de valahogy mindig vissza-visszatérek hozzá. Volt, hogy egyszerre volt itthon HD580 Precision, HD600, HD650 és HD660S. Jól ismerem őket, előttük egy 58X-szel kezdtem a szennhejzerezést.

    Többen unalmasnak tartják, de szerintem inkább nyugalmas, és lehet neked most pont erre lenne szükséged. Nem hallottam, csak olvastam, hogy a Starting-nak kövérebb, bővérűbb az előadásmódja. Magni 3-mam volt, nagyjából betudom lőni a pluszt is, nem gondolom, hogy gyökeresen más lenne. A Starting szerintem vinne egy kis egészséges élénkséget a HD600-ba, amit a Magni transzparenciája, semlegessége hagyna érvényesülni. És jön a mély kérdése. Szerintem a 6XX (650) sok lenne ebben, míg a 600 mélye pont elég volna. Mert ugyan a 600 nem megy le olyan mélyre, de ha kicsaljuk belőle szerintem minőségibb, megfoghatóbb, artikuláltabb ebben a tartományban. Nem sok, de ami van az szerintem jobb, mint a 650 mélye, főleg akusztikus zenéhez. Mert ezért térek vissza hozzá időről-időre. Sok akusztikust is hallgatok (pl. a Stockfisch-Records előadóit) és a 600, a maga egyszerű kiegyensúlyozottságával adja ki nekem legjobban ezt az egyébként szintén egyszerű stílust.

Új hozzászólás Aktív témák